2733
2739
عنوان

داستان سوگل

1197 بازدید | 21 پست

من در حال راه رفتن رو برگهای پاییزی بودم از خش خش برگها لذت میبردم حس وصف نشدنی دارد،،حسی مانند پرواز برای کبوتر که بالهایش در اسمان با نوازش نسیم باد پیدا میکند،،سعی میکردم پاهایم را جای بگذارم که بیشترین برگ را دارد،،😊 در حال و هوای خودم بودم،،که خواهر کوچیکترم،،ناز گل،که شر وشور،،پر انرژی شیطون و چموش بود،و همیشه خودش را برای پدرم شیرین میکرد،،همیشه در حال تعریف کردن از کارهای خودش بود،،از پشت صدایم کرد،،آاااااای نااااازگل،،کجااای،،بیا بابا کارت داره،،باز دلم خبر داد که این نازگل،،،خبرچینی کرده،،در حالی که قدم هایم یکی پس از دیگری به در میکردم،،در حال حساب و کتاب کارهایم بود،،نکند من کاری کردم که به مزاق پدرم خوش نیامده،،وقتی از در خانه گذشتم فقط چشم هایم دنبال صورت پدرم بود که حالش را بفهمم،با دیدنش شصتم خبردار شد،بلللله،،خبری شده،ابروها به هم گره خورده،صورت برافروخته،،وبا سکوت اهالی خانه،،مو به تنم سیخ میشد،،با انگشتش اشاره کرد،،که بیا نزدیکتر،،نزدیک رفتم دست راستش را روی شانه من گذاشت،،.    این داستان ادامه دارد....

زیاد به هیچ چیز فک نکن همین ،،آره همین ثانیه که داری امضامو میخونی چشماتو باز و بسته میکنی،،خیلی مهمه ارزشمنده،،،چون ثانیه عمرته که داره میگذره غصه نخور،،به هیشکی وهیچکی فک نکن،،،چون ثانیه عمرتو که میگذره،،،شاد وشاد باش،،مشکلات یه کسی رو داره که اسمش خداست اونا مال تو نیس که حریفشون بشی،،،اگه اینجوری شدی ،،،خاص شدی ،،،،منم خاصم

ناقلا تستفاده ابزاری از اسم سوگل؟😤😁

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سوگل (هارلی)😭😭

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
بقیش

فردا

زیاد به هیچ چیز فک نکن همین ،،آره همین ثانیه که داری امضامو میخونی چشماتو باز و بسته میکنی،،خیلی مهمه ارزشمنده،،،چون ثانیه عمرته که داره میگذره غصه نخور،،به هیشکی وهیچکی فک نکن،،،چون ثانیه عمرتو که میگذره،،،شاد وشاد باش،،مشکلات یه کسی رو داره که اسمش خداست اونا مال تو نیس که حریفشون بشی،،،اگه اینجوری شدی ،،،خاص شدی ،،،،منم خاصم
2738

ممنون از همتون که داستان منو خوندید،،امیدوارم قسمت های بعدیش هم بخونید،،امیدوارم نظرهاتون را ،راجب داستانم بگید،،من اسم سوگل،،را کاملا به صورت اتفاقیانتخاب  کردم ،و بیشتر به خاطر قدیمی بودنشون خوشم اومد

قسمت دوم وسومش را در تاپیک جدا نوشته بودم که روش اضافه کردن بهم را بلد نبودم که برای همین اسکرین شات گرفتم و اضافه کردم

2706