2733
2734
عنوان

کمممممممممممممک قرص لاغری چی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 70175 بازدید | 78 پست

سلام بخدا قسم همه اینا همش تبلیغات من هردارویی رو امتحان کردم نتیجه نگرفتم ازهمین سایت شماره نمایندگی مهاباد رو ورداشتم یه بسته ادیوس خریدم با تضمین اینکه هفته اول ۳کیلو وزن کم نکردم برگشت بزنم اصلا باورم نمیشد بخدا ۱۱کیلو باهاش کم کردم و خیلی هم راضی بودم و شمارشو به چند تا از دوستای دیگمم دادم که خرید کردن وراضی بودن شمارشو میزارم کسی خواست از اونجا بگیره ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام بخدا قسم همه اینا همش تبلیغات من هردارویی رو امتحان کردم نتیجه نگرفتم ازهمین سایت شماره نمایندگ ...

خاک بر سر چند تا کاربر متفاوت ساختی دروغ گفتی فقط برا اینکه بیای تبلیغ کنی

من ب اینده ی زیبایی که در انتظارم است ایمان دارم 😍

من قرص گلوریا میخورم رژیم پروتئین خالص هم دارم همزمان خیلی دارم وزن کم میکنم 

رژیم پروتئین خودش خیلی خوب لاغر میکنه ها مجبور شدم قرص بگیرم چون وسوسه ی خوردن کربوهیدرات خیلی اذیتم میگرد ولی خب دیگه قرصه کامل اشتهامو کور کرده به زور یه سیخ جوجه توی کل روز میخورم البته مکافاتهای قرص رو هم دارم تحمل میکنما 

2728

بهترین قرص لاغری گلوریا و آلفا هستن من گلوریا رو انتخاب کردم..منک خیلی راضی بودم باید اصلشو بگیرین واس یکم ارزونترش همه میرن فیکشو میگیرن معلوم عوارض داره فیکش من واقعا راضی بودم.انقدر رفتم خرج کردم واس دکتر رژیمو اینا هیچکدوم جواب نداد اما با دو دوره جواب گزفتم.آنقدر دعاشون کردم خدا باعث وبانیشو بیامرزه من ب هیچ وجه کم نمی‌کردم تا این قرص دوستم بهم معرفی کرد و از یک آدم معتبر گرفتم واقعا خدا خیرشون بده من۱۴کیلو کم کردم با دو دورش تازه اگر خیلی ورزش کنی بیشترم کم میکنی من ب هیچ عنوان ن با ورزش تنها ن رژیم غذای هیچی کم نمی‌کردم تهش۲کیلو کم میشدم الان آنقدر اعتماد ب نفس گرفتم لاغر شدم خوبیشم اینکه اگر نخوری دیگ چاقم نمیشی معدت کوچیک میش نمیتونی چیزی زیاد بخوری الان۵ماه میگذره هنوز چاق نشدم لاغرترم میشم عالی واقعا عالیییییی...شماره تماس اون پشتیبانی شو میزارم ک هرکسی مثل منک آرزو داشتم یک روز لاغر بشم وب آرزوم رسیدم اونم مثل من ب آرزوش برسه چاقی واقعا بعده اعتماد ادمو از بین می‌بره

شماره پشتیبانی قرص گلوریا ۰۹۹۳۳۹۵۷۰۴۴ فامیلیش یادم نیست شرمنده.این شماره ک الان گذاشتم درست قبلی اشتباه هست.

سلام من خودم همیشه قرص لاغری میگیرم می خوره و واسه ولی از شرکت کارن طب که میخریم به هر کسی مطابق با سن و قد و وزنش قرص میده یعنی نمیشه گفت یه قرص به همه میده مثلا من خودم گلوریا خوردم خیلی خوب بود مادرم قرص الفا خورد برای دوستم بلوبری خریدیم ولی اینم سری که قرص خریدمک قرص پاپایا گرفتم الان 10 روز دارم استفاده میکنم خیلی خوب بوده حتی از گلوریا بهتر بوده شماره کارشناس میذارم زنگ بزنید مشاوره کنید خیلی خوبه راهنماییشون برای قرص

09108572827

2738

سلام من استپ وزنی داشتم حتی با رژیمم وزن کم نمیکردم کل داروهای لاغری رو استفاده کردم و هیچکدوم تاثثیری نداشت فقط باعث بی خوابی و استرس و تپش قلب میشد که بعدا فهمیدم امفتامین داشتن با فروشندها هم تماس میگرفتم یا دیگه جواب نمیدادن یا میگفتن بدنم مقاوم شده از همین پیج یه شماره ای رو ورداشتم و ازشون مشاوره گرفتم یه قرص ژله ای بهم پیشنهاد داد و خوبیش این بود ژله ای بود و امکان دستکاری نداشت و محصول المان بود بخدا باهاش طی یک دوره ۱۳کیلو کم کردم اصلا باورم نمیشدعکسشو میزارم باشماره اون اقایی که خرید کردم واسه کسانی که استپ وزنی دارن این شمارشه ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

من قرص گلوریا میخورم رژیم پروتئین خالص هم دارم همزمان خیلی دارم وزن کم میکنم  رژیم پروتئین خود ...

میشه بگی چه عوارضی داره؟؟

الا به ذکرالله تطمئن القلوب...الهم عجل والیک الفرج  

سلام 

من که قرص الفا وگلوریا خوردم به نظرم قرص الفا خیلی بهتر بودهم اشتهام کم کرد هم خیلی خوب وزنم کم شد

برای کسایی که شکم و پلو می خوان لاغر کنن خیلی مناسب  

شماره مشاورش میزارم اگرخواستید مشاوره بگیرید قبل از خرید کردن

09108572827

به نظر من با یک کارشناس دارو صحبت کنید و یک قرص خوب با تضمین بگیرید مخصوصا تو این شرایط کرونا که همه تو خونه نشستیم و فعلالیتمون خیلی کم شده 

من 10 روزی هست شروع کردم قرص رازبری کتون مصرف میکنم 

کسی استفاده کرده ؟

خیلی قرص عالیه

اگر می خواید لاغر بشید من این قرص پیشنهاد میکنم 

از کارشناس کارن طب حتما مشورت بگیرید قبل خرید

09108572827

سلام من استپ وزنی داشتم حتی با رژیمم وزن کم نمیکردم کل داروهای لاغری رو استفاده کردم و هیچکدوم تاثثی ...

من از مهاباد گرفتم الان ۹روزه ۴کیلو کم کردم ولی اخرشب گشنم میشه 

2706