2733
2734
عنوان

کمممممممممممممک قرص لاغری چی خوبه؟

70173 بازدید | 78 پست
من الان 95 هستم به کمرم هم داره فشار می اد نینیم هم 7 ماهشه شیرمو هم نمیخوره خییییلی کم.....میخوام قرص یا دارویی بخورم که لاغر شم چون اصلا اراده ندارم ...قرصی واسه کاهش اشتها سراغ دارین؟ به دادم برسین...اسیمینگ خوبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوست عزیزم به نظر من کسی با دارو و طب سوزنی و... لاغر نمیشه . بهترین کار عزیزم تقویت اراده خودته باید رزیم بگیری همراهش ورزش هم انجام بدی مطمئن باش زود تر از اون که فکرشو بکنی لاغر میشی من خودم قبل زایمان 58 کیلو بودم الان یه سال از زایمانم میگذره بعد زایمان 80 کیلو شدم خیلی اذیت میشدم زانو درد گرفته بودم سه ماه پیش تصمیم گرفتم واسه عید لاغر بشم رژیم گرفتم روی30 دقیقه هم رو تردمیل پیاده روی داشتم الان وزنم 63 کیلو هستش .
سلام بهار جان من هم تو این زمینه خیلی تجربه دارم و کارها کردم هیچ چیز به اندازه درست خوردن و پیاده روی جواب نمی ده. فقط یادت باشه درست خوردن نه گرسنه موندن چون بدتر جری می کندت و روز از نو روزی از نو. خوردن چیزای خوب رو جایگزین چیزای بد کن مثلا کشمش و توت به جای قند میوه به جای شیرینی کمی سیب زمینی یا کمی نان سبوس دار به جای برنج مرغ و ماهی به جای خورشت چرب - روغن زیتون و هسته انگور به جای سایر روغن ها . کم کردن حجم شام . نخ.ردن چند نوع میوه با هم . نخوردن هله و هوله از 6 عصر به بعد و.......
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
2738
بچه ها واسه کسائیکه که آدرس و شماره دکتره تغذیه رو میخواستم اینجا مینویسم ..دکتر زهرا جمالی روزای شنبه و دوشنبه درچه .فلکه امام خیابان امام.مجتمع پزشکی زهرای مرضیه شماره مطبشون 09376843427نوبت قبلی حتما باید باشه وگرنه نمیشه چون شلوغه.(اصفهان هستشا)
خدایی چیزهایی تو این برنامه " بفرمایید شام " دیدم که جای دیگه ندیده بودم
این هم "بفرمایید شام" با طعم دعوا
http://www.resanehha.com/play-64489t50c1cb748b.html
خدایی چیزهایی تو این برنامه " بفرمایید شام " دیدم که جای دیگه ندیده بودم
این هم "بفرمایید شام" با طعم دعوا
http://www.resanehha.com/play-64489t50c1cb748b.html
[smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_31.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley][smiley]s/sm_38.gif[/smiley]

بهترین کپسول لاغری ادیوس و یا ضعیف تر از اون اسلیمینگ قرمز ادونسد هست. ولی بزار بعد از دوره شیرهی. چون در دوران بارداری و شیردهی نباید مصرف بشه. خواستی هم تهیه کنی از "فروشگاه لردیا" سفارش بده محصولاتشون اورجیناله. ادیوس و اسلیمینگ . همیشه سلامت باشی

2706