2737
2734
عنوان

بیاین حاجت بگیرین...

| مشاهده متن کامل بحث + 17978 بازدید | 269 پست

آرزوم اینه هرچه زودتر شوهرم قراردادی یا رسمی بشه یا شغل خوبی گیرخودم بیاد خیلی زیر فشار مالی هستیم واصلا دوستان ندارم دستم جلوکسی دراز بشه حتی پدر همسرم چون از وضعیت مون خبردارن و تویه ساختمون زندگی میکنیم اونا فوق مرفه ماکتی تو خرج یومیه موندیم فقط از فاطمه زهرا می‌خوام کمکمون کنه دستم جلو بنده خدا دراز نشه چون هیچکی حتی پدرو مادر هم راضی نیستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم برا همه اونایی که پست گذاشتن خوندم انشااله بقیه هم حاجت روا بشن

برا منم دعا کنید خیلی دلم گرفته

شفای پدرم

خوشبختی داداشام

نی نی دار شدن خودم 

برا صحیح و سالم دنیا اومدن فندق کوچولوم یه صلوات میفرستی                                                 
2728

خدای من همانیست که من میخواهم ان شالله من هم همانی باشم که خدا میخواهد....

اگر دوست دارید آرامش پیدا کنید حتما نماز شب رو بخونید

واقعا خواندن نماز شب به آدم آرامش عجیبی میده خیلی از استرس ها رو کمتر میکنه

وقتی با خدا حرف میزنی و دنیا را با تمام مشکلاتی که برات به وجود آمده به خدا می سپری آروم میشی

وقتی با خدا حرف میزنی و خواسته هات رو به کسی میگی که مطمئنی میتونه برآورده کنه آروم میشی

اگه دوست داری در مورد نماز شب بیشتر بدونی به این صفحه بیا...

مطالب خوبی داره:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2409019/تا-به-حال-در-مورد-فواید-نماز-شب-فکر-کرده-اید?page=1

باور کن وقتی ازت نمی گیره فقط یک ربع - اما مطمئن باش بعد از اون دنیات تغییر خواهد کرد

خدا خودش میگه اگر بنده ای به خاطر من نیمه شب از خواب ناز دل بکنه من هر چه بخواهد به او می دهم.

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

من ده تا آیت الکرسی به نیت حاجت روایی همه میخونم

شماها هم دعا کنید فرزندم رو سالم و سلامت  بعد از کلی چشم انتظاری  در آغوش بکشم

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      
2740
2706