2733
2734
عنوان

بیاین حاجت بگیرین...

| مشاهده متن کامل بحث + 17978 بازدید | 269 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام

منم فردا میخوام برم دارو بگیرم برا بارداری چهار ساله منتظرم

دعااام کنید

ان شاالله همگی حاجت روا بشید

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
2740

توروخدابرام آیه الکرسی بخونید تا شوهرم دوباره یه کار نزدیک گیرش بیاد،بیکارشده

هرکی خوند لایکم کنه تا منم براش بخونم

خدایا تو را به علی اصغر امام حسینت قسم میدم هرکی منتظر فرزنده،فرزند سالم و صالح نصیبش کن خدایا یه پسر صحیح و سالم به من بده خدایا همه ی جوونا ازدواج خوبی داشته باشن،برادر مجردم هم یک دختر خوب و با ایمان نصیبش کن و خوشبختش کن،خدایا مشکلات مالی همه را برطرف کن مشکل مالی پدرمم برطرف کن و دوباره پدرم وضعش خوب بشه تا مثل قبل به همه کمک کنه،خدایا عزیزانم خوشبخت و خوشحال و سالم باشن،خدایا دخترم همیشه سالم و موفق باشه و خوشبخت ترین بشه،الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم        سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۵ شب ۲۲:۴۳           خدایااااااا شکرتتتتت

امیدوارم خدا حرف دلمو بشنوه.برای سلامتی پسرم وعاقبت به خیریش از خدا. و بعد بانو فاطمه زهرا و همه معصومین میخوام تا پسرم صحیح سلامت باشه.همچنین باقی عزیزانم. خانومای گل برام دعا کنید قول میدم هر وقت حرم میرم برای کل نی نی سایتی ها دعا مخصوص بکنم.چون مطمینم دعا در حق همدیگه.زودتر از خواسته خودمون اجابت میشه.🙏🙏🙏💕

براي سلامتي جسم و اعصابم و گشايش بخت وروزيم 🙏

يعني ميشه من سلامتيم را به دست بيارم و يه ازدواج خوب بکنم؟ خيلي نذر و دعا کردم ولي ديگه نا اميدم! يعني از خودم نااميدم 😢😭

ميشه با دلهاي پاکتون براي من هم دعا کنيد 😢

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢
2706