2752
2734
عنوان

کی حس کردید حضور یه بچه تو زندگیتون لازمه

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 40 پست
همون سال اول . اگ شاغل نباشی حوصله ادم سر میره

همسایه مون بچه کوچیک داره وقتی صدای گریه اش میاد میگم چیه بچه .فک کنم 24ساعت باید مواظبش باشی و به هیچکاری نمیرسی نظر شما چیه 

هر کی امضامو خوند یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرسته مرسی
5سال بعد ازدواجم هردومون حس کردیم به بچه نیاز داریم الانم تو اقدامم

وای خوبه طاقت اوردی 5سال  .شاغل بودی ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آلان شدیدا دلم بچه میخواد امروز با شوهرم بیرون بودم یه خانم  باردار دیدم بغض کردم شوهرم خنده اش گرفت بچه دوم میخوام 35 سالم هست بچه اول 6 سالش میترسم دیگه باردار نشم  

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 
2731
همسایه مون بچه کوچیک داره وقتی صدای گریه اش میاد میگم چیه بچه .فک کنم 24ساعت باید مواظبش باشی و به ه ...

دقیقا همینه.۳۴ روزه ازهمه چی افتادم  ولی وقتی خوابه دلتنگش میشم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
همسایه مون بچه کوچیک داره وقتی صدای گریه اش میاد میگم چیه بچه .فک کنم 24ساعت باید مواظبش باشی و به ه ...

اصلا اینجوری نیس من الان پسرم۵ماهشه از همون ۱۰روزگی مسافرت رفتم تاالانم که هرشب بیرونیم خودمونو محدود نکنی باوجود دخترم من به همه کارام میرسم حتی وقت اضافه هم دارم 

۵سال بعد عروسی تازه کم کم احساس کردم میخوام مامان شم وقتی تصمیم گرفتم باردارشدم ولی سقط شدالان درحال انتظار

(همه چی بروقف مراد که بود اگه نبود من هیچوقت ریسک نمیکردم بچه دارشم وقتی نتونم نیازشو برطرف کنم)

وقتی ک درس م تموم شد... مدتی مسافرت و سفر رفتم  دوست نداشتم تفاوت سنی نی نی با همسرم  بی ...

ببخشید همسرتون چند سالگی بابا شدن؟شوهرم31سالشه میگه  وقتی بخوام برم مدرسه بچه ام میگن پدربزرگت اومد  

ببخشید همسرتون چند سالگی بابا شدن؟شوهرم31سالشه میگه  وقتی بخوام برم مدرسه بچه ام میگن پدربزرگت ...

دقیقا شوهر منم همین و میگه هنوز ک نی نی م نیومده اردیبهشت بیاد...همسرم ۳۱سالش میشه...

اخه بدتر از همه اینکه دوستاش ک سنشون کمتره بچه دارن همشون 

۵سال بعد عروسی تازه کم کم احساس کردم میخوام مامان شم وقتی تصمیم گرفتم باردارشدم ولی سقط شدالان درحال ...

من راستش اوضاع اصلا خوب نیس دکترم گفت اقدام کن چونpcoو کیست داری اما میگم وقتی هزار تومن پس انداز ندارم بچه دار بشم چرا تا باردارم که شدی پول میخواد برای سونو و ازمایش و...

3سال بعد عروسیم.مستاجر که شدیم و از خونه پدرشوهر فرار کردیم آرامش پیدا کردیم و احساس کردیم بچه دوست داریم😍ماشین و پس انداز آنچنانی هم نداریم شوهرمم کارگره.ولی بچم خیلی روزی داره زندگیمون شیرین شده