2733
2739
عنوان

کی حس کردید حضور یه بچه تو زندگیتون لازمه

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 40 پست
من راستش اوضاع اصلا خوب نیس دکترم گفت اقدام کن چونpcoو کیست داری اما میگم وقتی هزار تومن پس انداز ند ...

عزیزم هزینه ها خیلی بالاست ماهم وضع مالیمون متوسطه الحمدلله انچنانی نیس ولی خب میتونیم ازپس هزینه ش بربیایم ببین من ازوقتی باردارشدم تاسقط شد واالان که درحال اقدامم بااینکه مشکل خاصی ندارم ولی فقط هزینه دکترم تواین چن ماه  چن میلیونی شده داروها خارجی گرون قیمت هستن ویزیت وبیمارستان کلا پرخرج ازیه طرفم تغذیه قبل بارداری بایداول ازجیبت مطمن باشی بعد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی خب کیست داری کیستتو درمان کن اول 

کیست که سیپروترون داد دکتر بهم دو ماهه خوردم دوباره باید برم سونو  

هر کی امضامو خوند یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرسته مرسی
کیست که سیپروترون داد دکتر بهم دو ماهه خوردم دوباره باید برم سونو  

انشالله مشکلت حل شه ولی اگه میخوای بچه دار شی حتما کمی پس انداز داشته باشین حتی شده کم تا دوران بارداری دغدغه نداشته باشی

برامنم دعاکن مامان شم 

2742
انشالله مشکلت حل شه ولی اگه میخوای بچه دار شی حتما کمی پس انداز داشته باشین حتی شده کم تا دوران بارد ...

انشاالله خدا زود زود یه نی نی میزاره تو دلت

هر کی امضامو خوند یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرسته مرسی
وای من عاشق بچم...اینقدر لحظه شماری میکنم بدنیا بیاد

منم عاشقش بودم و هستم و بیخوابی واقعا بده😫😫

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2740
دقیقا شوهر منم همین و میگه هنوز ک نی نی م نیومده اردیبهشت بیاد...همسرم ۳۱سالش میشه... اخه بدتر از ه ...

شوهر منم 32 ساله هست از یه طرف میگم داره بابا شدن براش دیر میشه از طرف دیگه شرایط مالی و حوصله و اعصابش رو نداره. همش میاد خونه سکوت کامل باشه

شوهر منم 32 ساله هست از یه طرف میگم داره بابا شدن براش دیر میشه از طرف دیگه شرایط مالی و حوصله و اعص ...

اره عزیزم...ولی باور کن شرایط اقتصادی بهتر نمیشه ک هیچ بدترم میشه...

اتفاقا درسته ادم بیشتر تو فشار میره ...ولی تحول تو زندگی ...هرچی دیرتربشه سخت تره بنظرم