2737
2739

یعنی واسه نصب ی اپلیکیشن هم از شوهرتون کسب اجازه میکنین؟؟؟؟؟؟؟ 

اگه شوهر آیندم موهاش فرفری نباشه چی؟🥲➿️➿️➿️ پس من واسه کی بخونم ببعی تو بازیگوشی ده ره ره🐑🧑🏻‍🦱موهات چقد درهمه ده ره ره 🐑➿️➿️➿️ پشم سرت چه نرمه ده ره ره 🥹  https://abzarek.ir/service-p/msg/1840476 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اختيار گوشي و چارتا برنامه م ندارين يني؟! واسه اينام اجازه ميگيرين؟! شوهره يا ارباب؟! واااا

نی نی سایتم با اجازه شوهرشون میان یه عده اینستا که جای خود دارد

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

ولله من که هر چیزی نصب میکنم به شوهرم نمیگم. بعد هم به اون ربطی نداره که من چی نشب میکنم و تو چی میرم میگردم 😐

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
2742

من ندارم چون اگع داشتع باشم شوهرمم نصب میکنه و همکاراش خیلی بدن...همکارای خانومش 

و فضاش بنظرم برا اقایون جالب نی...تو اکسپلور پرررره استغفراا.....😅😁😋😋

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡
اجازه کلمه خوبی نیست، کلمه اطلاع بهتره. به برعکسش فکر کن اگه شوهرت بدون اطلاع شما اینستا نصب کنه چه ...

حس خاصی ندارم خوب یه برنامس دیگه 

البته که همسرم داره ولی چند روز یه بار یه چک میکنه دو دقیقه تمام

ولی اجازه گرفتنو واقعا درک نمیکنم

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
حالا اعصاب خودت رو خرد نکن زیزیگولو جونم😊

والا عصاب ندارم سر این چیزا خونرو ب اتیش میکشم

البته خداروشکر شوهرم گوشیش سادس.البته چیزی ک من میدونم.

قایمکی داشته باشه خدا میدونه😝😝😝

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
من داشتم با ۱۵۰۰ تا فالوور دیشب دیلیت زدم شوهرمم نمیدونست

واسه خودت یه پا شاخ اینستا بودی ها😃😃😃 

2740

خودمو میگم،بچه دارم  و دارم تربیتشون میکنم،خوب و بد یادشون میدمیکم دیگه دخترم بزرگ بشه،باید نظارت کنم رو گوشیش و برنامه هاش...بعد یعنی اونقدر صلاحیت ندارم که باید برای نصب یه نرم افزار اجتماعی،بگم آقامون اجازه میدی اینستا نصب کنم!!!!!!

اما اطلاع دادن خوبه،مثلا بیرون میرم،نمیگم برم؟یا اجازه میدی برم؟میگم من دارم میرم فلان جا وبرگردم.اینستا هم نصب کردم،گفتم به شوهرم که دانلود کردم و فالو کردم فامیلاشو

والله من و شوهرم برای نصب هیچ برنامه ای نه از هم اجازه می گیریم و نه به هم خبر میدیم خود به خود می ...

😂😂دقیقا ما هم همینطور. من چند سمه تل.گرام ارم .شوهرم دو ماه پیش نصب کرده بود. یهو گفت ععععه تو هم تو تل.گرامی