2733
2739
عنوان

هول زدن نوزاد واسه غذا

420 بازدید | 19 پست

دخترم ۴ ماه و ۱۰‌روزشه.تقریبا از یک ماه پیش خیلی میل به خوردن داره.شبا نمیخوابه مگه اینکه یا لعاب برنج بهش بدم یا بسکوییت مادر.خودشو هلاک میکنه از گریه و میلرزه مثل اینکه از گرسنگی.تازه شیرم نمیخوره و هی خودشو پس میندازه و کمرشو خشک که سینه نره تو دهنش.ریه هاش ویروسی شد و عفونت از وقتی بهش ازیترو میدم.برای اب و غذا دست و پا میزنه و میهوره بعد خوردنش یه مک شیر و خواب عمیق میره.به نظرتون مشکلی داره؟ یا من بهش چیزی ندم بخوره.بخدا نصف شبی پاشدم لعاب برنج پختم خورد و خوابید.اگه ندم بهش تا صبخ اشک میریزه تا بی حال بشه از بی تابی و زورکی بدون شیر بخوابه.

عزیزم نمیدونم چراخندم گرفت دلم واسه نی نی یت ضعف کرد

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا شیر ندی بده گناه داره حتما داروش باعث ضعفش میشه

ببرش دکتر شاید غذای کمکی رو براش دو ماه زودتر شروع کنه

سویق هم خوبه

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2728

این وروجکا قبل از 6 ماهگی واسه خوردن دست و پا میزنن. اما موقع غذا خوردنشون که بشه جونت به لبت میارن

پسر منم از 4 ماهگی مثل بچه شما بود. ناچارا از 5 ماهگی غذاشو شروع کردم ولی الان که نزدیک 9 ماهشه دیگه بزور غذا میخوره

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2738
گازش بگیر از طرف من  عزیزدلمون شکو تشریف داره منم به پسرم از 4 ماهگی کمکی رو شروع کردم ...

دلم نمیاد گناه داره.دخترم خیلی تپلی بود امشب حس کردم اب شده دیگه روناش کپلی نداره دلم خیلی سوخت.😥

این وروجکا قبل از 6 ماهگی واسه خوردن دست و پا میزنن. اما موقع غذا خوردنشون که بشه جونت به لبت میارن ...

اره دقیقا پسرمم همین طور بود ولی الان ۳ قاشق هر وعده با کلی بازی بخوره خدارو باید شکر کنم.ولی عاشق تنقلات شده تازگیا

دختر منم تازه رفته تو ۶ ماه.از ماهه پیش گریه و زاری میکرد واسه غذا.سفره مینداختیم آب دهنش راه میوفتا ...

من لعاب میدم.فرنی هنوز ندادم.خریره چطور بهتر نیست؟

چرا شیر ندی بده گناه داره حتما داروش باعث ضعفش میشه ببرش دکتر شاید غذای کمکی رو براش دو ماه زودتر ش ...

بهدا من دوتا سینه هام شسته میکنم دهنش پسم میزنه نمیخوره وقتی غذا بخواد.

مگه نمیگن تا قبل شش ماه نباید به جز شیر به بچه هیچی نداد؟

وای منم میگفتم بعد ۶ ماه بدم ولی یه بار بغلم بود سر شیر اب بودم احساس کردم داره خودشو هول میده پایین و بال بال میزنه.یه قطره ریختم تو دهنش مچ مچ کرد و باز خواست منم دادم از اون روز.یکی دوبار روزانه به اندازه ۱ قاشق

2706