2737
2734
عنوان

شماهم مثل من غصه ی خونوادتون و زیاد میخورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 34 پست
Shoma ke eshghi be khoda,har vaght mibinametoon delam aroom mishe😘😘😘😘a

فدای شما عزیز دلم بشم لطف دارین ❤💋

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
كدوم ادميه كه غصه خانوادشو نخوره من خيلى تو فكرشونم

خواهر شوهر من اصلا به هیچیش نیست مشکلات خانوادش فقط به خودش فکر میکنه و به قرو فر خودش میرسه

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکه تک دخترم نمیدونم غصه زندگی خودمو بخورم یا پدر مادرمو حالا اوا اصلا مشکل خاصی ندارن جز یکی از داداشام که اذیت میکنه اونم نه زیاد یعنی پیر شدم بعضی وقتا واقعا کم میارم چون من مشکلاتم فقط برا خودمنو هیچی بروز نمیدم ولی مشکلات بقیه رو همه خودم باید برطرف کنم کلا یه دختر بودن و بچه بزرگ بودن اصلا خوب نیست

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
عزیزدلم خدا انشالله بهشون سلامتی بده دلم گرفت

ممنون عزیزم 

ببخشید ناراحتت کردم 

دکترا گفتن اوضاعش وخیمه 

کاری به جزء دعا از دستم بر نمیاد 

گاهی مثل حالا  مزاحم دیگران میشم و ازشون میخوام محبت کنند و بابام رو دعا کنن

2731