2733
2739
عنوان

کفش برند ۳۶۱ درجه

| مشاهده متن کامل بحث + 4871 بازدید | 72 پست
۳۶۱ تاحالا من نگرفتم ولی همسرم میگه برند خوبیه عزیزم برندا اکثرا آف خوردن الان میتونی قیمت مناسب بگ ...

تا چه حد شده قيمتاشون ؟ 

برند خيلييي گرون شده من الان ميشينم كفشامو نگاه ميكنم ميگم باز خداروشكر خوب نگهشون داشتم هنوز قابل استفادن  

قديما تا يه كفشمون كهنه ميشد ميداديمش بيرون الان ديگه نميشه تا نفس اخرشون را نكشم بيرون ول كن نيستم 😬

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عااااااالیه من چندتادارم ازاسکچرزم بیشتردوسشون دارم سبک ونرم وراحته هر بار میندازمشون توماشین لباسشو ...

چهدخوب 

شما سکچرز هم داشتید پس راحتیشو تایید میکنی؟

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
2728

خودم این برند رو نداشتم

ولی می دونم  جنس خوبی داره و طول عمر داره

اگر مایل بودید جی اکس رو هم امتحان کنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
تا چه حد شده قيمتاشون ؟  برند خيلييي گرون شده من الان ميشينم كفشامو نگاه ميكنم ميگم باز خداروش ...

بهومن گفتن از ۳۰۰ تا۸۰۰هست 

والان ۲۵ درصد اف خورده

هنوز نرفتم ببینم از تزدیک 

دوروز دیکه میرم 

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
اگر تهران نیستی از دیجی کالا میتونی بگیری.آدیداس و ریباک آف ۶۰ درصده

همه میگن دیجی کالا برا خرید خوب نیست ، هم گرون تر میده هم در مورد کفش و اینا نمیشه اعتماد کرد که اصل هستن یا نه ، نمایندگی بهتره ، حتی نمایندگی ها هم سایت دارن و پیج توی اینستاگرام

تا چه حد شده قيمتاشون ؟  برند خيلييي گرون شده من الان ميشينم كفشامو نگاه ميكنم ميگم باز خداروش ...

دیدی تورو خدا به چه روزی افتادیم😂😂😂😂

آدیداس گرفتم ۱۳۰۰ بود ۷۸۰ شده بود

شوهرم ریباک گرفت ۵۴۰

2740
چهدخوب  شما سکچرز هم داشتید پس راحتیشو تایید میکنی؟

من همیشه اسکچرزمیپوشیدم همسرم۳۶۱ یبار برام۳۶۱‌هدیه خرید عاشقش شدم دیگه بیخیالش نشدم،ولی اصلش بایدباشه ازنمایندگی بخری،من تعجب میکنم میگن ارزونه من۵سال پیش۵۰۰خریدم ک قیمتش اون زمان زیاد بود نسبت ب کتونی،،الان قیمتاش دستم نیست چون دیگه ورزشی زیاد استفاده نمیکنم

بهومن گفتن از ۳۰۰ تا۸۰۰هست  والان ۲۵ درصد اف خورده هنوز نرفتم ببینم از تزدیک  دوروز دیک ...

پس اينطوري باز خوبه تقريبا  مثل قيمت قبل گروني اديداس و نايك و پوما و لاگوسته خداكنه كارايشم مثل اونا باشه

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي