2733
2734
عنوان

کفش برند ۳۶۱ درجه

| مشاهده متن کامل بحث + 4871 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس اينطوري باز خوبه تقريبا  مثل قيمت قبل گروني اديداس و نايك و پوما و لاگوسته خداكنه كارايشم مث ...

اره من هم برای همین گفتم بپرسم اینجا

مثلا یه معمولیش بشه ۴۰۰ 

معمولی اسکچرز ۷۰۰ مثلا

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
2728
2740
دیدی تورو خدا به چه روزی افتادیم😂😂😂😂 آدیداس گرفتم ۱۳۰۰ بود ۷۸۰ شده بود شوهرم ریباک گرفت ۵۴۰

واقعاااا 😂 

اگر نو مونده قدرشونو بدون 😭 

من دوسال پيش إز اونور واسه مامانم يه كتوني نايك اوردم ٧٠ يورو ميگفت ابيه روم نميشه بپوشم هنوز نو نو مونده برم ببينم اگر نظرش عوض نشده ازش بگيرم 😂😂😂😂

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
هیچی😂 ما با ۶۰۰تومن کل خرید عیدمونو میکنیم

کاش منم میتونستم اینطوری باشم ، خانواده ام از بچگی عادتم دادن 😐 الانم که همه چی ۳ برابر شده ، یه کفش ۲ سال پیش ۷۵۰ خریدم چند وقت پیش دیدم نمایندگی قیمت زده ۲ میلیون و ۲۰۰

اره من هم برای همین گفتم بپرسم اینجا مثلا یه معمولیش بشه ۴۰۰  معمولی اسکچرز ۷۰۰ مثلا

حق داري عزيزم 

واقعا ادم دلش نمياد ٧٠٠ بده باز اين ٤٠٠ خيلي بهتره خدا كنه جنسشم خوب دربياد

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي