2733
2739
عنوان

مادر شوهر آويزون

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزدلم🤩🤩 بطف دارید به من😍😍 منم گهگداری سر میزنم به خاطر شماهاست😍😍

عزیزی😘اره گفتم ب بچه ها ک کم میای...ولی ما تورو یادمون نمیره ک😍

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

امشب ما پيتزا خورديم يكم از پيتزاي من و بچم مونده بود يهو امد و گفت كه شام نخورده شوهرم پيتزاي مانده ما را اورد براش يكم غرور نداره نشست وسط اتاق به خوردن واقعا خنده ام گرفته بود 

من مامان دو تا پسر گلم 😘

نمی‌دونم و نمتونم قضاوتی کنم چون انسانمو علم غیب ندارم.

فقط اینو می‌دونم خودمونم روزی پیر میشیم خودمونم روزی ناتوان و تنها می‌شیم شاید زمینگیر حتی.... 

همسرمونو از دست دادیم دو بچه هامون هر کدوم خونه خودشون سرشون تو زندگیشون خونه دامادمون خجالت می‌کشیم یکم غرور داریم نمتونیم هرروز هروز بریم اما با پسرمون راحتتریم چون نون آور اونه و به گردنمونم حق داره... اگه نداشته باشیم و ناچار  مسلما از پسرمون میخایم کمکمون کنه یکم از تنهاییامونو پر کنه خونش راحتتریم و.... 

خدا کنه شما اینجوری نشی اما یروز ما هم پیر میشیم....

امشب ما پيتزا خورديم يكم از پيتزاي من و بچم مونده بود يهو امد و گفت كه شام نخورده شوهرم پيتزاي مانده ...

من بودم اجازه نمی‌دادم بخوره خجالت آب می‌شدم. سریع یه چیز حتی ساده می‌رفتم درست میکردم.

2740

[QUOTE=81397681]شوهرت چی میگه؟؟[/QUOTE]

من زياد اعتراض نميكنم بهش،خب دوسش دارم و دلم نميخاد راجع به حاشيه صحبت كنيم و حال خودمونو خراب كنيم قبلا زياد غر ميزدم ولي چند وقتيه بيخيالش شدم شوهرم ميگه مجبورم چون پدرم نيست 

من مامان دو تا پسر گلم 😘