2737
2734
عنوان

مادر شوهر آويزون

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 39 پست
واي خدايا خيلي سخته بي محلي كن چند بار با لباساي ناجور برو درو بازكن فك كنه بد موقع بوده يكم خجالت ...

😐😐😐😐😐

تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا که خودمونم یه روزی مادر شوهر میشیم هیچکس از آیندش خبر نداره اون موقع اینجوری باهامون برخورد کن ...

نميشه كه هر روز هر روز پاشه بياد ما هم به ارامش نياز داريم

2731
واقعا که خودمونم یه روزی مادر شوهر میشیم هیچکس از آیندش خبر نداره اون موقع اینجوری باهامون برخورد کن ...

احترام هرکس دست خودشه عزیزم. من همیشه میگم مادر خودمم اگه بخواد این رفتارارو با عروسش کنه پس حقشه بی احترامی ببینه

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری
2740

بچه مدرسه اي دارم كه بايد زود بخوابه ملاحظه نميكنه با اينكه ميدونه ما خونمون خاموشيه از ساعت ٨يا زنگ ميزنه يا مياد همه چي رو بهم ميريزه ،خيلي ادعاي مذهبي بودن داره ولي خيلي دلمو شكونده 

من مامان دو تا پسر گلم 😘

من خودم دلم نمیاد توآینده مزاحم خلوت زن وشوهری پسریادخترم بشم 

همونطور که توجوونی نمیخواستم کسی آرامش منو شوهرمو بهم بزنه هرچی که براخودمون دوست نداریم برا دیگران هم همونجور باشه همه تو حد خودشون میمونن

💔تنهایی بهتر از باهم بودن های خالیست 💔برای مشکلم وحاجت رواشدنم محتاجم به دعاهاتون🌷🌹
بچه مدرسه اي دارم كه بايد زود بخوابه ملاحظه نميكنه با اينكه ميدونه ما خونمون خاموشيه از ساعت ٨يا زنگ ...

با شوهرت حرف بزن. هشت به بعد هم تلفن رو قطع کن.

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری
بچه مدرسه اي دارم كه بايد زود بخوابه ملاحظه نميكنه با اينكه ميدونه ما خونمون خاموشيه از ساعت ٨يا زنگ ...

اونایی که ادعای مذهبی دارن ازاونا بترس

وگرنه اونی که واقعی باشه تو دینش رعایت میکنه 

💔تنهایی بهتر از باهم بودن های خالیست 💔برای مشکلم وحاجت رواشدنم محتاجم به دعاهاتون🌷🌹