2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درصورتی ک لایک کنه..یه وقتا هم شاید ببینه و لایک نکنه..ولی استوری بزار میفهمی ک دیده یا ن

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2740
درصورتی ک لایک کنه..یه وقتا هم شاید ببینه و لایک نکنه..ولی استوری بزار میفهمی ک دیده یا ن

فیلم پست میکنن چی؟

مثلا وقتی فیلم میذارن مینویسه ۱۰بازدید

اون شخص نمیتونه اسامی بازدید کننده هارو ببینه؟؟

فیلم پست میکنن چی؟ مثلا وقتی فیلم میذارن مینویسه ۱۰بازدید اون شخص نمیتونه اسامی بازدید کننده هارو ...

ننمیشه دید

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
ساده هم باشه میتونی بفهمی..

عزیزم تصویری نمیتونی بهم نشون بدی که اون اسامی رو که استوری رو دیدن چجوری نمایش داده میشه؟

اخه خودم بنا به دلایلی فعلا مقدور نیست استوری بذارم امتحان کنم

عزیزم تصویری نمیتونی بهم نشون بدی که اون اسامی رو که استوری رو دیدن چجوری نمایش داده میشه؟ اخه خودم ...

استوری ک میزاری پایین صفحه استوریت نوشته مثلا ۴۰نفر داستان شما رو دیدن .بزن روش همون نوشته..میبینی کیا استوریتو دیدن

استوری ک میزاری پایین صفحه استوریت نوشته مثلا ۴۰نفر داستان شما رو دیدن .بزن روش همون نوشته..میبینی ک ...

اگه من از استوریش اسکرین شات بگیرم که طرف متوجه نمیشه؟؟؟