2733
2739

یه لحظه موقع رانندگی روسریم از سرم افتاده الان میخوان ماشینمو بخوابونن تو پارکینگ پلیس😑

برام پیامک اومده به خاطر تخلف کد 14 باید بیاین پلیس امنیت اخلاقی😳😳😐

رفتم قوانینشو خوندم ببینین چیا نوشته وجدانا

واس روزه خواری و سگ هم جریمه میکنن اخه😑😑😑😑😑🤔

کدوم شهرین؟ تو تبریز که بالا شهرش مخصوصا اکثر سر لختن تو ماشین

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خو رعایت کن خواهر! اینجا ایرانه با سوراخ بطری نوشابه هم تحریک میشن

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

اخه هر کشوری قانونی داره اگه طبق اون رفتار نشه جریمه میشیم دیگه

کشورهای اروپایی هم یه سری قانون خاص خودشون دارند که ممکن از نظر خیلی ها مسخره بیاد 

ولی خوب وقتی تو کشوری زندگی می کنی باید مطابق قانونش پیش بری دیگه

2738
نمیدونم برا حالت گریه کنم یا به نوشتارت بخندم . ولی در کل اره مگه نمیدونستی روزه خواری جریمه دار ...

فکر کنم شلاقم داره 😑

تنها یک مرد قدرتمند از عهده یک زن قوی بر می آید ، یک مرد ضعیف خواهد گفت او یک زن پرمدعاست•••          آنچه باور داشته باشید تبدیل به واقعیت دنیای شما می‌شود . باورهای قدرتمند براحساس، اعمال و دستاوردهای شما تاثیر می گذارد، اگر گرفتار باورهای غلط ، ترس ، تردید و حقارت باشید، هیچ چیز نمیتواند به شما کمک کند••• قانون زندگی قانون باورهاست•••
2706