2737
2734
عنوان

وااای از دست این شوهر

4438 بازدید | 71 پست

من چند مدته خونه بابامم شوهرم خیلی بهم زنگ زده برگرد من بلاکش کردم دیشب دایرکت داد فردا مامانم بهت زنگ میزنه به مامانم بی احترامی نکن بگم ساعت نه زنگ بزنه بیداری؟

من گفتم اره 

خیلی مامان و خواهرشو دوست داره من تو این مدت یبارم بی احترامی نکردم بهشون دلیلی نداشت چون با شوهرم مشکل دارم با اونا بد باشم هرچند من زیاد باهاشون رابطه ندارم چون یه شهر دیگم ولی همیشه باهاشون خوب بودم من یه ربع به نه از خواب بیدار شدم دیدم سه باز زنگ زده از ساعت هشت و نیم رفتم دستشویی و برگشتم ک زنگ بزنم دیدم گوشیم زنگ میخوره شماره برادر شوهرم بود فکر کردم مامانشه گفتم بله که شوهرم گفت بله و زهر مار و کلی بد و بیراه گفت که من بهت گفتم به مامانم بی احترامی نکن مامانم دنیامه و کلی فحش داد و گفت میخواستم مث ادم برگردی و لی ببین چجوری  برمیگردی و قطع  کرد منم ناراحت شدم و گفتم دیگه به مامانش زنگ نمی زنم ولی حق طلاق با شوهرمه و طلاقم نمیده امروز و فرداس ک با مامور بیاد در خونمون چون بابام نمیزاره بیاد شما میگید چیکار کنم؟

سهم من از تو فقط چک کردن اینستات شد لعنت به این ازدواج اجباری که مارو جدا کرد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
بگو من از کجا میدونستم مادرته آخه

منم گفتم من نمیدونستم زود زنگ میزنه خواب بودم ولی مگه حرف حالیشه

سهم من از تو فقط چک کردن اینستات شد لعنت به این ازدواج اجباری که مارو جدا کرد
2706