2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

جاریم انقد نازو قشنگ شده بود لباسشم کت شلوار فوق العادع شیک یود اومد دست پدرومادرشوهرمو بوس کرد بعدش رفت جای خاهرسوهرام بغلشون کرد سیاست داشت تموم فامیل میگفتن چی‌عروسی چقد مهربوته چی فلانهب خاهرشوهرم گف دوس داشتم بیاین ارایشگاه باهام خاهرشوهرم گف ماخودمون خوشکلیم‌نیازی نیست زیردست ارایشگر ظاهرمونو خوشگل کنیم اونم گف ظاهرک هیجی باطنتوتو درست میکردین ک ضایع نباشه راهشم کشید رفت نشست کنارمادرشوهرم وقتی مهمونا رفتن چنان صحب میکردکه خیلی خوش اومدین قدم روجشم‌ما گذاشتین‌و..کارمیزدی خون خاهرشوهرام نیممومد ازصبم خاهرشوهرم مریصه اومدم اینجا دیشب جوش زده فشارش افتاده

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا
جاریم انقد نازو قشنگ شده بود لباسشم کت شلوار فوق العادع شیک یود اومد دست پدرومادرشوهرمو بوس کرد بعدش ...

وای عجب عروسیه ...دیگه به نظرم زیادی پرووعه ‌فقط جلو مردم میخواد خودشو  خوب نشون بده .ولی خواهرشوهرارو از الان میشونه سرجاشون ...به نظرم خیلی بی ادبه

وای عجب عروسیه ...دیگه به نظرم زیادی پرووعه ‌فقط جلو مردم میخواد خودشو  خوب نشون بده .ولی ...

مثل جاری منه .البته جلو خانواده ب خواهرشوهر مادرشوهر خیلی احترام میزاره و شوهر من رو داداش صدا میکنه.ولی ولی نگم پشت سری چطوری نگم.