2733
2739

خیلی دوس دارم زودار باردار شم لطفا راهنمایییم کنید چیکا کنم یا چ قرص و دارویی مصرف کنم ازمایشات قبل بارداریم نرمال بود و زینک و اسید فولیکم مصرف میکنم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هم خودت هم همسرت روزي يك عدد قرص اسيد فوليك با نهار بخورين  هر شب هم خودت يك قرص ويتامين دي

ویتامین دی؟؟؟؟ مطمئنی ویتامین ای منظورتون نیس؟؟ البته با نظر دکتر باید مصرف کنن

2740

تازه اول راهی زیاد عجله نکن، من خودم دوساله تو اقدامم، این پروسه باید با صبوری طی شه سخته ولی چاره ای نیس

اگه خیلی خیلی عجله داری برو مرکز ناباروری آزمایشات کلی بده دلیلش مشخص شه ای یو ای کن

درماه چندباراقدام کردید؟ من این ماه ماه اول اقداممه اگرخدابخاد

معمولا روز درمیون اقدام داریم این ماه پری ی روز دیر اومد ینی باید دیروز پری میشدم ک امروز شدم با اینکه همیشه منظمم 

زمان تخمک گذاری خودتون رو مشخص کنید و تو اون زمان اقدام کنید

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
تازه اول راهی زیاد عجله نکن، من خودم دوساله تو اقدامم، این پروسه باید با صبوری طی شه سخته ولی چاره ا ...

فقط بهم میگن تا ی سال طبیعیه میدونم من ولی زودتر بچه میخوام   

فقط بهم میگن تا ی سال طبیعیه میدونم من ولی زودتر بچه میخوام    

میگم دیگ اگه عجله داری برو مرکز ناباروری از خودت و شوهرت انواع آزمایش میگیرن اگه مشکلی باشه سریع درمان کن، حتی ب میل خودت ای یو ای هم میکنن دیگ چارشنبه اینه یا ک صبر کنی 

موفق باشی

2706