2737
2739
عنوان

بیاین از مشکلاتتون بگید ، اونا که هیچ جا نمیتونید بگید😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4047 بازدید | 107 پست

دلم کار میخاد ولی پیدا نمیشه خستم

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چاقم تنبلی تخمدان دارم 😭😭گاهی شوهرم شکاکی میکنه ولی همش سعی دارم به فامیلام بفهمونم شوهرم گیرنمیده ازادم‌میذاره 

برای مشکلم یه صلوات میفرستی دوستم؟ حال دلم بده 😢
بیماری خودت و شوهرت که چیزی نیست،جزئی و دارو گیاهی و طب سنتی هم حل میشه،ولی من واقعا یه مشکل بزرگ دا ...

برا بچه اول دوسال درمون میکردم

اصلا بدنم جواب نمیده

فقط به گونال میده اونم ایجور شد

2731
نعمت نیست عذابه هیچ مجلسی نمیرم چون لباس رو تنم نمیشینه لباس لختی نمیتونم بپوشم چون ی مشت استخون میز ...

درسته،همون قد که چاقی ناراحت کننده س ،لاغری هم عذاب اوره،حق دارید

2740
ای بابا  کار یک مزیت داره اونم پوله صدتا بدبختی داره

برای من واقعا لازمه عزیزم من از بیکاری مریض شدم 

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       

بخدا قلبم درد گرفته از دستش

چند روز پیش دعوامون شد سرجاری و بچش

اونم هررررررچی فحش بود داد بهم و به بچه خواهرم

من قهر کردم رفتم خونه پدرشوهرم

اونام خیلی دعواش کردن خیلییییی عذرخواهی کرد اشتی کردیم برگشتم خونه هنوز به یه هفته نکشیده دیشب هرچی از دهنش دراومده بهم گفت سراینکه یچم گریه میکنه خدایی بی دلیلم گریه میکرد

اصلا دلم نمیخواد تو صورتش نگاه کنم😭😭😭

اره فک میکنم میگه خوب میشه ول کن

خودت برو شرایطشو به عطار بگو 

دارو میده گیاهی 

بریز توتشت باآب مخلوط کنی بشینه توش 

بخدا فوری خوب میشه پماد هم میدن 

خودت پیگیر باش

شوهر منم اینجوری بودعطار اینارو داد

2706