2733
2734
عنوان

بیاین از مشکلاتتون بگید ، اونا که هیچ جا نمیتونید بگید😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4058 بازدید | 107 پست
اره فک میکنم میگه خوب میشه ول کن

سلام عزیزم.ایشالا مشکل خودتون حل میشه

راجع به پیامای همسرت هم اگه به قرار اینا نرسیده کلا فراموش کن.

نمیخام نگرانتون کنم ولی اینجوری که شنیدم اگه مشکلی تو کبد هم باشه ممکنه تو مدفوع خون باشه.

جدیش بگیرین کبد عضو حساسی هست تو بدن.حتما خودش نیومد شما خودتون از دکتری سوال کنین.

ممنوعه ی من ...ما بدهکاریم به یکدیگر،به تمام دوستت دارم های ناگفته ای که پشت دیوار غرورمان ماندند و ما آنها را بلعیدیم تا نشان دهیم منطقی هستیم...💔ممنوعه ی من...نه توان رفتن دارم نه جایی برای ماندن،تو میروی ومن نظاره گر مرگ تدریجی خویش هستم...                                                                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟شما خودت خوردی؟حاضرم هر کاری بکنم از شر این وسواس خلاص شم،خیلی اذیت میشم

سلام قرار بود قطره اسطوخودوس برا افشردگی استفاده کنم و بهتون خبر بدم. من استفاده کردم قطره خوراکیش رو. روزی سه مرتبه ۱۰ قطره توی اب میریختم و میخوردم. از طرفی مرتب هم به بینیم میمالیدم. خدا رو شکر موثر بود. خوابم تنظیم کرد و افسردگیم الحمدالله بهتر شده. چون بهتون قول داده بودم گفتم..