2737
2734
عنوان

بیاین از مشکلاتتون بگید ، اونا که هیچ جا نمیتونید بگید😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 4058 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم بد دهنه😭😭😭به هیشکی نمیتونم بگم

خجالت میکشم

خیلی غصه میخورم

زندگی از چشمم افتاده

خیلی دلم پره

از وقتی باهاش ازدواج کردم شدم یه ادم ساکت و کم حرف تودار که همیییییییشه میشنه تو تنهایی گریه میکنه

2728

خودم دغدغه مالي ندارم رلي همش فکرم مشغوله ماکان وابجيمو وداداشامه ميکم کاش ي منبع درامدي،داشت مامانم افسوس.خودمم نمتونم کمک کنم بعدم ازالان غصه عيدوميخورم ک اونايي ک ندارن چيکارکننن اي خدابزرگيتوشکر خونواده ي منو هم بببين و دستشونوبگيرفدات شمممم

هیچ وقت ب خودت مغرور نشو وبه کسی فخرفروشی نکن خدا حواسش ب همه کس و همه چیز هست....
لاغریم خیلی عذابم میده و ب عیچکس نمیتونم بگم

لاغری مظهر سلامتیه .......حالاخدا این نعمت روبهت داده غم وغصه شده برات 

سعی کن ورزش کنی که لاغری ات خوش فرم بشه 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2738

بیماری خودت و شوهرت که چیزی نیست،جزئی و دارو گیاهی و طب سنتی هم حل میشه،ولی من واقعا یه مشکل بزرگ دارم،7 ماهه زایمان کردم وسواس فکری رو اسم بچم دارم،دیگه خسته کسی هم جز شوهرم نمی دونه کمکم کنید

لاغری مظهر سلامتیه .......حالاخدا این نعمت روبهت داده غم وغصه شده برات  سعی کن ورزش کنی که لاغ ...

نعمت نیست عذابه هیچ مجلسی نمیرم چون لباس رو تنم نمیشینه لباس لختی نمیتونم بپوشم چون ی مشت استخون میزنه بیرون 

خدایا شکرت
بیماری خودت و شوهرت که چیزی نیست،جزئی و دارو گیاهی و طب سنتی هم حل میشه،ولی من واقعا یه مشکل بزرگ دا ...

مگه اسم بچت چیه؟

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2706