2737
2734

خونه مادرشوهرم بودیم دستگاه فشار اورد که فشار مادرشو بگیره پسرم ۱۶ ماهشه هی میرفت طرف دستگاه و چون بهش نمیدادن غرغر و ناله و گریه میکرد. رفتن تو اتاق فشار بگیرن انقدر نق زد منم بردمش اونجا. اماده شده بودیم از خونه شون بیاییم

برادر شوهرم و خاله شوهرمم با بچه هاش بودن. ازون ور پسرم گریه میکرد ازون ور خاله شوهرم گفت بیا فشار منم بگیر منم بیخبر ازینکه اون از شوخرم خواسته فشار اونم بگیره اومدم تو هال با ناراحتی گفتم فلانی بچخ عصبی شده بیا برین بده یکی دیگه بگیره

شوهرم اومد تو اتاق به دعوا کردن من که چرا اونجوری وسط جمع به من گفتی

میگم وقتی اونقدر درک نداری بچت مثل اسفند رو اتیشه فکر فشار گرفتن مردمی من لحنم بهتر از اون نمیشد

اینم بگم تا حالا تو ۷ سالی که وصلت کردیم یکبار کسی دعوا یا بی احترامی ما رو نسبت به هم ندیده

بعدشگ تو راه اومدیم دیوونه شده بود داد میزد پسرم از ترس گریه میکرد

میگم داداشت پا رو پا انداخته تو با بچه کوچیک میخوای خودشیرینی کنی بچت از ناراحتی گریه میکرد

اخرشم گفت رفتارای تو بچه رو عصبی کرد نه دستگاه فشار 😢😢

دلم گرفته

پسرمو خوابوندم بچم با گریه خوابید

خودمم نشستم تو اتاقش پایین تختش ریز ریز گریه میکنم

شکرت که می گویم شکرت

الهی عزیزم 

نمیدونم چرا منم گریه ام گرفت

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما حق داشتی عصبی شی اونم حق داشته ناراحت شه😐ولی تو این شرایط باید سعی کنی خودتو کنترل کنی یه فشار گرفتن مگه چقد زمان میگرفت تحمل میکردی که بعدش اینقد بیشتر اعصابت خورد نشه

سر چه چیزایی دعوا میکنید اخه اصلا موضوع مهمی نیست حالا شما بچه رو آروم میکردی فشار میگرفت کار دیگه ای نمیکرد الکی زندگیتونو خراب نکنید با این حساسیتهای نابجا از چشم همسر میفتید   

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
میدونستی که فشار خالشم میخواد بگیره که گفتی بده یکی دیگه بگیره ! چند دقیقه بچه رو بغل میکردی میبردی ...

نه من تو اتاق بودم اومدم دیدم داره میره فشار خاله شو بگیره نمیدونستم خاله ش ازش خواسته وگرنه چیزی نمیگفتم

شکرت که می گویم شکرت

عیبی نداره ...فردا خودش ازت عذر خواهی میکنه .‌مردها از اینکه تو جمع سرشان داد بزنیم و امرونهی کنیم متنفرن 

مثلا اگه می گفتی ممکنه بدی یه نفر دیگه این کارو انجام بده ‌یا اینکه حواس بچه رو یه جوری پرت میکردی آروم شه ..این تنش به وجود نمیومد.

بمون  پای چیزی که بهش اعتقاد داری حتی اگه مجبور باشی تنها وایسی 
2738

عزیزم گریه نکن اونروزی ماکارانی پختم نپخته ورداشت داد به دخترم ۲۰ماهشه گفتم نده شبه دلدرد میگیره بعد بچه داره بال بال میزنه دوراز جونش اقا داره میخوره جلو چش بچه منم حالم بد شد قاطی کردم ما هم به شدت دعوا کردیم تو ساختمون خانوادگی اونم.

میخوام بگم تنها نیستی بعضی از مردا بی ملاحظه و بز درکن .غصه نخور.

سر چه چیزایی دعوا میکنید اخه اصلا موضوع مهمی نیست حالا شما بچه رو آروم میکردی فشار میگرفت کار دیگه ا ...

ببین من بی تجربه نیستم ۷ ساله زندگی میکنیم یکبار حتی مادرامون توهین یا بی احترامی ما رو نسبت به هم ندیدن

ما با عشق ازدواج کردیم

ولی پسر من وقتی میزنه به کولی گری اثلا یک ادم دیگه ای میشه غیر قابل تحمل

شکرت که می گویم شکرت
عیبی نداره ...فردا خودش ازت عذر خواهی میکنه .‌مردها از اینکه تو جمع سرشان داد بزنیم و امرونهی کنیم م ...

بچه من هیچ رقمه حواسش پرت نمیشه

بردمش تو اتاق انقدر غر غر کرد مجبور شدم بیارمش بعد ما لباس پوشیده بودیم اماده رفتن بودیم خاله هه بی وقت و ساعت بود والا

من خدا شاهده تا حالا از گل نازک تر تو جمع خصوصا خانوادگی به هنسرم نگفتم اونم همینطور

شکرت که می گویم شکرت