2737
2739
عزیز دلم کوچولوی شما روند تکاملیش درسته وقتی میتونه یکی دو قدم راه بره یعنی بزودی راه میفته کمکش کن ...

چقدر مهربونی شما 

تو این سایت خ دیدم ک همه نگران بچه هاشونن 

داشتم ب این فکر میکردم کقدیم هم مادرا اینجوری بودند ؟ فوقش بچه نمرش کم بود میگفتن درس نمیخونه  بعدم ازدواج میکردن اگر مرد بودن ی لقمه نون در میاوردن اگرم زن وظیفه مادریشونو انجام میدادن باورت میشه بهترین دانشجو رشته خودم بودم با معدل ۱۸.۸۰ مامایی فارق شدم  شدم انقدر گیرایم بالا بود زودتر از بقیه میگرفتم اما بخاطر شرایط شدم ی ادم وسواسی ک چیزای خ ساده رو قاطی میکنم یادم میره من سر کارم نرفتم چند مدت پیشا ی دوستامو دیدم ک خ درساشو میوفتاد ولی الان سرکار بود خ خوشحال و راضی بود اما من خانه نشین گفت حتما ارشد میخونی خندیدم اصلا روم نمیشد چیزی بگم  واقعا اونقدر ها هم این چیزا مهم نیست ک تبش افتاده ب جون ما مادرا و خورد وخوراک نداریم خودمونو داریم داغون میکنیم 

اصلا هوش مهم نیست خ پشتکار مهم تره ولی همیشه فکر میکنم بچم باهوش نیست روزی هزار بار این حرفارو با خودم تکرار میکنم ولی باز فکر میکنم خ باهوش نیست 

چقدر مهربونی شما  تو این سایت خ دیدم ک همه نگران بچه هاشونن  داشتم ب این فکر میکردم کقدی ...

لطف داری 

ببین واقعا هوش مگه چقدر تو موفقیت تاثیر داره درکت میکنم

نمیدونم گفتنش درسته یا نه خدا میدونه معدل دانشگاهم بالای ۱۹ بود حتی بدون اماوگدگی تو دانشگاه برای نخبگان و تیزهوشان رفتم تست دادم نفر دوم شدن

دو تو لیسانس دارم الانم دارم درس میخونم ولی وافعا به جایی رسیدم که تحصیلات شاید اعتماد به نفس بیاره اما خوشی یا شادی نه اصلا نمیاره

دختر من هوش بالایی نداره همسرم همیشه میگه هوشش به باباش رفته😁

اما خیلی شاده به خدا من راضی ام اصلد مهم نیست حتی دانشگاه بره اگه یه نقاش شاد یا یه خیاط خلاق من راضی ام

🖤 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطف داری  ببین واقعا هوش مگه چقدر تو موفقیت تاثیر داره درکت میکنم نمیدونم گفتنش درسته یا نه خ ...

وای دقیقااااا همینه از حرف زدنتون مشخصه ک تحصیلات بالای دارید من ک خودمو باختم بعد زایمانم اصلا اون ادم سابق نیستم 

الان اطرافم همه بچه هاشونو میبرند کلاس مدارس غ انتفاعی ولی من نمیدونم چون ب سن مدرسه نرسیده اینو میگم یا اون موقع هم نظرم اینه  من اصلا تحصیلات خیلی واسم مهم نیست وای دقیقا نظر شمارو دارم دوست دارم پسرم بره ورزش بره بازی کنه ن اینکه هیچ چیز نفهمه ها قوانین بفهمه روابط اجتماعیش خوب باشه ولی هیچ وققت ازش نمره بالا نمیخوام البته پدر خودمم همینطور بود نمیزاشت تو خونه بخونیم میگف هرچی سر کلاس یاد گرفتید بسه خوشحالم ک دخترتون شاده 😊😊😊😊

2731
عزیزم بهت پیام دادم

سلام

میخوام با شما در ارتباط باشم.پسر منم تأخیر داره.

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید
دختر منم میگن تاخیر تکاملیه هیچ مشکل خاصی نیست اما خیلی حال روحیم بده الان کاردرمانی بیش از یه ماهه ...

عزیزم شما تخم مرغ دوزرده خوردی بچت چشم رنگی شده؟؟؟اگه منکنه جواب بدید ممنون نیشم

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
2738
عزیزم شما تخم مرغ دوزرده خوردی بچت چشم رنگی شده؟؟؟اگه منکنه جواب بدید ممنون نیشم

بله عزیزم هر روز تخم مرغ دو زرده خوردم و با وجود نداشتن ژن چشم رنگی دخترم چشماش رنگی شد

بله عزیزم هر روز تخم مرغ دو زرده خوردم و با وجود نداشتن ژن چشم رنگی دخترم چشماش رنگی شد

عزیزم ببخشید 

روزی چند بار تخم مرغ خوردی 

من تو دو هفته 6تا دوزره خوردم 

و اینکه دیگه چیا میخوردی؟؟

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 
عزیزم آره با کاردرمانی راه افتاد دکتر عبدالرحمانی تو کاردرمانی بی نظیرن با دو ماه کار عالی شد میدوید

دلیل راه نرفتنش چی بود؟من بچم وقتی خوابیده حتی نمیتونه پاشه بشینه همین الان فقط گریه میکردم مای سجاده

دلیل راه نرفتنش چی بود؟من بچم وقتی خوابیده حتی نمیتونه پاشه بشینه همین الان فقط گریه میکردم مای سجاد ...

چند ماهشه؟ 

دختر من وای می‌ستاید لبه مبلم می‌گرفت از 13 ماهگی راه می‌رفت منتها مستقل وسط نمی ایستاد

2706