2733
2734
عنوان

دوباره صبح شد و بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 615 بازدید | 68 پست
لوله هاتو میبستی خودتو راحت میکردی من بستم جون اگه دیگه بی بی جک مثبت میدیدم قطعا خودمو میکشتم

وااااا چرا

بعد از یکسال انتظار خدا بهم نی نی داده میشه واسه سالم بودنش صلوات بفرستین🤰👣👨‍👩‍👧
لوله هاتو میبستی خودتو راحت میکردی من بستم جون اگه دیگه بی بی جک مثبت میدیدم قطعا خودمو میکشتم

چند تا زایمان داشتی

متولد۷۰ی؟

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خوش حال میشم وقتی بی بی مثبت میبینم انگار خودم باردارم😍 

منم خوشحال و امیدوار میشم ولی از یه طرف حسودی میکنم

بعد از یکسال انتظار خدا بهم نی نی داده میشه واسه سالم بودنش صلوات بفرستین🤰👣👨‍👩‍👧
اینجوری نگو خدا قهرش میاااااد ایشالا خدا سر یه فرصت مناسب ک امادگی داشتی خدا دوباره بهت بده

نه تورو خدا ناشکزی نمیکنم دو تا دارم بسه نمیخوام اصلا

فقط حیدر امیرالمومنین است 😍😍
2728
نه تورو خدا ناشکزی نمیکنم دو تا دارم بسه نمیخوام اصلا

خب اگ دوتا داری بسه... لوله های شوهرتو ببند مال خودت سخته 

2738
۲۵ دو تا 

من ۲۷ سالمه تازه میخوام اقدام کنم برای دومی

خیلی دلم میخواد لوله هام رو ببندم ولی میدونم شوهرم هیجوره راضی نمیشه

مامانم هم بفهمه کلم رو میکنه😲

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
یه پسر و یه دختر داشتم سومی رو ناخواسته باردار شدم  تا شبکه بهداشت کل رفتم بالاخره بهم اجازه ل ...

لوله شوهر بخوایی ببندی چی؟! اونم دردسر داره؟! 

2706