2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من آب کلم انجام دادم درست بود 

کلم قرمز و بجوشون آبش و بردار خنک شد ادرار بریز روش اگه بنفش شد پسر صورتی شد دختر مال من پسر بود بنفش شد 

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........
2731

من آزمایش بتادین انجام دادم تو 3 ماهگی . وقتی 18 هفته رفتم سونو درست در اومد نی نی الان پسر منم 5 ماه ام. تو ی لیوان یکبار مصرف ادرار کن بزار زمین چند دقیقه بمونه تا صاف بشه بعدش ی قطره بتادین و بریز داخلش اگ ته نشین شد بچه پسر اگ پخش شد تو ادرار یا بالا اومد بچه دختره. ب منم گفتن انجام دادم درست بود 

2740

من ١٥هفته م همه ميگن برو سنو ديگه معلومه ميگم بزار واسه انومالي ميرم معلومه ميشه ديگه باور كن تا زمان زايمانم نرم واسم اهميتي نداره همين كه خيالم راحت شد سالمه واسم يه دنياس خودش كه لطف خدا بهمون بوده جنسيتش مهم نيست

مطمئنی که نداره. چون صد در صدی نیست. ولی من و زن داداشم و جاریم تست جوش شیرین انجام دادیم مال هر سه تامون درست در اومد.

خدایا تو تنها امید منی وقتی راه ها با همه‌ی وسعتشان تنگ میشوند..
[QUOTE=80964211]مطمئنی که نداره. چون صد در صدی نیست. ولی من و زن داداشم و جاریم تست جوش شیرین انجام ...

یه قاشق جوش شیرین بریز توی لیوان یه بار مصرف. ادرارتو بریز توش.. اگه کف کرد و جوشید پسره. اگه تغیری نکرد دختره.

من و زن داداشم پسر نشون داد واسه جاریم دختر.. که هرسه تامون درست بود 

خدایا تو تنها امید منی وقتی راه ها با همه‌ی وسعتشان تنگ میشوند..
یه قاشق جوش شیرین بریز توی لیوان یه بار مصرف. ادرارتو بریز توش.. اگه کف کرد و جوشید پسره. اگه تغیری ...

فردا انجامش میدم،شنبه قراره برم سونو اگه درست بود میام میگم😁

خدایا شکرت🙏🏻😍
تو اینترنت ک برعکسشو گفته

خواهر شوهرمم انجام داد بنفش شد پسر بود مام تو اینترنت دیدیم عزیزم

گیرم که در دادگاه خلق جهان معتبر شدی ، در دادگاه حق و حقیقت چه میکنی؟ ، گیرم که خلق را به فریبت فریفتی ، با دست انتقام طبیعت چه میکنی؟؟؟؟.........
2706