2737
2734
عنوان

پسر دارا...سوال دارم

296 بازدید | 30 پست

سلام بچه ها.ببخشید ک  سوالمو رک و صریح میگم...

پسرم ۷ ماهشه.هروقت ک پوشکشو عوض میکنم اندامشو نمیبینم همش تو رفته.تا حالا همش میگفتم شاید طبیعیه.امروز یهو به سرم زد دورشو فشار دادم تا در بیاد.بعد دیدم دورش سفید سعید هست و انگار کثیفه.رفتم دسشویی با آب بشورمش خیلی سفیدک داشت.نتونستم خوب تمیزش کنم خودشم خوشش نمیومد گریه میکرد.بعد اونجاش انگار کبود رنگ بود....چرا اینجوری بود؟رنگش غیر عادیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببرش دکتر اطفال

اینکه تو رفته.فک میکردم عادیه.اخه اون اوایل ک نوزادتر بود میخواستم پوشکشو عوض کنم گاهی جیش میزد اونجاش بلند میشد.ولی الان دیگه نمیبینم بلند باشه

مال پسر من هیچ وقت اینطوری نبوده ختنه نشده؟ به نظرم ببرش دکتر شاید اون سفیدا عفونته نمیدونم

اره ختنه کرده.اون سفیدا عفونت نیس.نمیدونم چجوری بگم.این ددخل رفته تمیشه طبیعیه؟اخه دوستم داشت پوشک بچه شو عوض میکرد چندبار دیدم همش بیرون زده واسه پسرش

2738
یه بار قرمز شده بود نوک التش دکتر پماد جنتکس داد.منم همونو یه کم میزدم

کلا دست زدن به آلتشون اشکال نداره؟من میترسیدم.میگفتم نکنه تحزیک بشه و اینا.اخه میگفتن نباید دست زد

اره ختنه کرده.اون سفیدا عفونت نیس.نمیدونم چجوری بگم.این ددخل رفته تمیشه طبیعیه؟اخه دوستم داشت پوشک ب ...

نه مال پسر منم بیرون بود همیشه ولی مال پسر دوستم تو بود چند بار که پوشکشو عوض کرد دیدم

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
2706