2733
2739
عنوان

سلام دوستان عزیز.ببخشید سوال داشتم

365 بازدید | 39 پست

راحت ترین روش خوندن نماز شب چیه.و اینکه حتما باید قبل از نماز صبح خوند نمیشه ساعت دوازده شب خوند؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

تو به من ظلم میکنی و من تو را می بخشم

سلام عزیزم

اول اینکه التماسدعا

دوم اینکه یه نفر از آیت الله بهجت پرسید چیکار کنیم به نماز شب مداومت پیدا کنیم

آیت الله فرمود اگر نتونستین شب بخونین، روز قضا کنین

یعنی روز هم میشه خوند

بازم التماسدعا

خدایا عاقبتم رو ختم به خیر کن اللهم عجل لولیک الفرج 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم بله باید قبل از نمازصبح باشه دیگه 

۱۲شب اول شب یکمی دیرتربهتره از۱۱رکعت هم میتونید فقط دورکعت شفع یا یه رکعت وتر رو بخونید

هرکه درعشق سرازقله برآردهنراست همه تـادامنـه یِ کوه تحمــل دارند
2731

سلام منم یه سوال دارم درمورد مو 

من شانه جادویی زدم بغل مو هام ریخته چی کار کنم خیلی افسردم کرده 

میشه یه راهی بگین برای رشد مجدد مو تو اون قسمت

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 

بعد وقت شرعی نماز عشا میشه خوند حتی صبحها تا قبل نماز ظهر حتی میتونی قضاییشو بخونی

راحترینش دو رکعت شفع یه رکعت وتر

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2738
سلام عزیزم اول اینکه التماسدعا دوم اینکه یه نفر از آیت الله بهجت پرسید چیکار کنیم به نماز شب مداوم ...

سلام نازنینم.محتاجیم به دعا.خیلی ممنونم اصلا نمیدونستم ک روز هم میشه قضاشو خوند

تو به من ظلم میکنی و من تو را می بخشم
سلام منم یه سوال دارم درمورد مو  من شانه جادویی زدم بغل مو هام ریخته چی کار کنم خیلی افسردم کر ...

روغن کرچک بزن. بعدشم دیگه از این شونه ها استفاده نکن وگرنه عادت میکنی بهش. ترکش کن راحت میشی. من چندسال دیگه ازش استفاده نمیکنم. ارزش نداره

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️

اعمال مستحبی درسته زمان دارن بعضیاشون، اما اگه در زمان مشخص شده فرد نتونست انجام بده، منعی نیست در زمانهای دیگه انجام بده

حدیث داریم ک همین مداومت خیلی خوبه و اثر داره حالا اگه شب نشد انجام بدیم روز انجام بدیم(عین این حدیثو یادم نیست ولی چنین برداشتی ازش میشد)

خدایا عاقبتم رو ختم به خیر کن اللهم عجل لولیک الفرج 

من شنیدم برای جوون ها از بعد نماز عشا تا قبل نماز صبح بخونن اشکال نداره، نشد صبح قضاشو بخونن در حین راه رفتن خوابیدن کارهای دیگه رو انجام دادن هم میشه خوند. برای نماز شب خیییلی دست رو باز گذاشتن. مثل نماز صبح بخون

شاید با یه نیت خیر و دعای از ته دلت باعث شدی گره کار یکی باز بشه، نمیخوای واسطه معجزه خدا باشی؟ 
روغن کرچک بزن. بعدشم دیگه از این شونه ها استفاده نکن وگرنه عادت میکنی بهش. ترکش کن راحت میشی. من چند ...

اره یه مدت استفاده کردم الان که به خاطر بی مو شدن دیگه استفاده نمیکنم اعتماد به نفس ندارم از یه طرف هم کچل شدم اعتماد به نفس ندارم 

روغن کرچک چه قدر طول میکشه که مو دربیاره و چه طوری استفاده کنم

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔