2737
2739
عنوان

سلام دوستان عزیز.ببخشید سوال داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 39 پست
اعمال مستحبی درسته زمان دارن بعضیاشون، اما اگه در زمان مشخص شده فرد نتونست انجام بده، منعی نیست در ز ...

میشه ب جای اینکه اسم چهل مومن رو بیاریم سیصد بار الهی العفو رو بگیم؟

تو به من ظلم میکنی و من تو را می بخشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید من تازه وارد این سایت شدم بلد نیستم کجا ها باید سوالمو بپرسم اگه جای بدی پرسیدم ببخشید اخه واقعیتش افسرده شدم به خاطر موهای بغل سرم

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 
اره یه مدت استفاده کردم الان که به خاطر بی مو شدن دیگه استفاده نمیکنم اعتماد به نفس ندارم از یه طرف ...

هرشب قبل خواب دستاتو چرب کن بزن به اون قسمتی که موهات ریخته. اینجور که میگی خیلی از موهات ریخته حداقل چندماه بزن نتیجه بگیری ان شاءالله. ولی روغن کرچک سریع تاثیرمیداره

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️
2728
سپاسگزارم مهربونم

استارتر جان اگه نزدیک به نماز صبح باشه خیلی بهتره اگه سختت هست قبل نماز صبح زودتر بیدار بشی ،شب قبل خواب مثلا ساعت ۱۲ شب بخون البته فقط اون ۸ رکعت اول یعنی ۴ تا دو رکعت رو و بخواب ، قبل نماز صبحت بیدار شو فقط دو رکعت نماز شفع و یک رکعت وتر رو بخون. 

التماس دعا . انشاالله حاجت روا بشی عزیزم. 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
ببخشید من تازه وارد این سایت شدم بلد نیستم کجا ها باید سوالمو بپرسم اگه جای بدی پرسیدم ببخشید اخه وا ...

خواهش میکنم عزیزم.اشکال نداره.

هرشب قبل خواب دستاتو چرب کن بزن به اون قسمتی که موهات ریخته. اینجور که میگی خیلی از موهات ریخته حداق ...

تا عید نتیجه میده 

تازه هروسم عید میخام برم عروسی ابروم میره تروخداااا

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 
استارتر جان اگه نزدیک به نماز صبح باشه خیلی بهتره اگه سختت هست قبل نماز صبح زودتر بیدار بشی ،شب قبل ...

ممنونم نازنینم.حقیقتش من میگرن دارم چندین ساله نمیتونم نماز صبح بخونم اگه زودتر از ساعت هفت بیدار بشم چند روز سردرد میگیرم.قضاشو میخونم.. 

محتاجیم ب دعا.ممنونم.ان شاءالله.همچنین شما

2740

نه ، باید بگی اللهم اغفر للمومنین  و المومنات . یعنی خداوندا زنان و مردان مومن رو بیامرز. 

که البته میگن بهتره اسم چهل مومن اورده بشه یعنی بگی مثلا: اللهم اغفر ایت الله بهجت و .....که اگه اسم ۴۰ مومن رو بلد نیستی هر چند تا که بلدی بگو و بقیه رو اسم رفتگان خودت رو بگو مثلا پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها و اونهایی که از دنیا رفتن و به گردن ما حق دارن. 

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

کلا همه چیزهای نماز شب مستحبه و مستحب اندر مستحب

هر چقدر تونستی بگو

خیلی وقتا خیلیا فقط به خاطر اینکه ترکش نکرده باشن مثل نماز صبح ساده میخونن، بعد هر وقت هم که شد، مستحباتش رو به جا میارن

خب قطعا انجام مستحباتش اثر خودشو داره اما سخت نگیر

در ضمن چهل تا مومن هم نباسد حتما مرده باشن،بعضیا فکر میکنن وهل تا فرد که از دنیا رفتن رو باید بگن

میتونی مامان بابا خواهرا برادرا و... رو دعا کنی

خدایا عاقبتم رو ختم به خیر کن اللهم عجل لولیک الفرج 
نه ، باید بگی اللهم اغفر للمومنین  و المومنات . یعنی خداوندا زنان و مردان مومن رو بیامرز.  ...

آها.خیلی ممنونم ک وقت میذارین و جواب سوالامو میدین.

کلا همه چیزهای نماز شب مستحبه و مستحب اندر مستحب هر چقدر تونستی بگو خیلی وقتا خیلیا فقط به خاطر ای ...

بسیار ممنونم .منو شرمنده کردین که وقت گذاشتین و جواب سوالامو دادین.

تا عید نتیجه میده  تازه هروسم عید میخام برم عروسی ابروم میره تروخداااا

بالاخره باید موهات رشد کنه. بستگی به جنس موهات داره که رشدش سریعه یا کند. عزیزم اگه خیلی زیاده از پوستیژ استفاده کن اصلا مشخص نمیشه مصنوعیه

خدای مهربونم سپاسگزارم ازت❤️
بالاخره باید موهات رشد کنه. بستگی به جنس موهات داره که رشدش سریعه یا کند. عزیزم اگه خیلی زیاده از پو ...

اون چیه دیگهههههههههه