2737
2739
عنوان

میترسم حاملگیم پوچ باشه

2417 بازدید | 21 پست

دوستان این سونوگرافیه منه....۳ ساله منتظرم بچه دار بشم..مشکل از شوهرمه  ...الان بتام بالای ۵۰۰ هست و حامله ام ولی توی هفته ششم دکتر جنین و صدای قلبشو ندید...از دیروز کارم شده گریه..توروقران اگه تجربه اینجوری دارید بگید

هفته ششم خیلی زوده اجازه بده یکی دوهفته دیگه انشالله که رشدمیکنه ودیده میشه،فقط استرس نداشته باش

تو حق نداری به چیزهای منفی فکرکنی.... تو ازجنس خدایی وخدا سرشار از انرژی مثبته.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ۶ هفته و۴ روز رفتم فقط ساک بود😐دوهفته بعدش رفتم هم جنین بود هم قلبش سالم بود،لعنت به دکترای بی عقل زود میگن پوچه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
توي هفته ششم رفتي قلب ببيني؟!!!!!!!🤭 معلومه كه ديده نميشه. چرا اينكارو با خودتون ميكنين؟!! هفته ٨ ...

شهره جان من رفتم متخصص زنان که زیر نظر باشم...به دکتر که گفتم مشکل از شوهرمه گفت برو یک سونو بگیر...الان سونو مو بخون ببین خیلی بده یا انشالله که خیره

2740
خب ما مشکل ناباروری داشتیم....شوهر بیچارم اشکش خشک نمیشه....آخه آزو بود....تحت درمان بود...الان که ح ...

عزيزم درسته. ولي زن وشوهر سالمم باشن الان نميتونن قلب ببينن

جو خونه رو منفي نكنين. بشينين دوتايي براش لباس و اتاق بچه ببينين تو اينترنت.  

شهره جان من رفتم متخصص زنان که زیر نظر باشم...به دکتر که گفتم مشکل از شوهرمه گفت برو یک سونو بگیر... ...

عزيزم همسر من پزشكه الان بهش نشون دادم. ميگه مشكلي براش ديده نشده تا اين سن بارداري فقط قلب ديده نشده كه دو هفته بعد معلوم ميشه