2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینی ک من خریدم تو این عکس اولیس شماهم استفاده کردی؟

نه میترسم، کبد و کلیه مو دوست دارم😊

من شیرخشک میخوردم برای چاقی ،چاق میکنه ولی آروم آروم

اگه برای چیزی که میخوای نمیجنگی ، برای چیزی که از دست میدی گریه نکن👊
2728
نه میترسم، کبد و کلیه مو دوست دارم😊 من شیرخشک میخوردم برای چاقی ،چاق میکنه ولی آروم آروم

فک نکنم عوارضی داشته باشه شیرخشکم من شنیدم ولی این کپسولا انگار زودتر جواب بده

😊😊
فک نکنم عوارضی داشته باشه شیرخشکم من شنیدم ولی این کپسولا انگار زودتر جواب بده

خودت میدونی عزیرم ،جواب که میده مطمئنا ولی خدا کنه عوارض نداشته باشه.

اگه برای چیزی که میخوای نمیجنگی ، برای چیزی که از دست میدی گریه نکن👊
یعنی منم‌ استفاده کنم امکان داره ترک برداره پوستم؟

نمیدونم عزیزم. ... ولی وقتی کسی از چاقی به لاغری میرسه خب ترک برمیداره بدنش. ..... چون وزنم زیاد بود ترک برداشت شما هم سعی کن غذاهای کالری دار بخوری تا بدنت ثابت بمونه. ..... 

2738

من استفاده کردم حدودا 8سال پیش 80 هزار تومن خریدم بشدت اشتهام زیاد شد منی که بزور دو وعده غذا میخوردم از وقتی این قرصو میخوردم روزی 5وعده غذای پر و پیمون میخوردم ، تو یه ماه باهاش ده کیلو اضافه کردم ولی اصلا نمیدونم که عوارضی داره  یا نه من چند وقت بعدش بخاطر کمخونیم مریض شدم و اشتهام خیلی کم شد و وزنم برگشت ولی در کل اشتهارو خیلی خیلی زیاد میکنه

من استفاده کردم حدودا 8سال پیش 80 هزار تومن خریدم بشدت اشتهام زیاد شد منی که بزور دو وعده غذا میخورد ...

من الان ۶ ماهه خریدم ۶۰ تا دونه داشت ولی ترسیدم روزی دوتا بخورم هنوزم دارمش تموم نشده بعضی وقتا ی دونه میخورم نمیدونم اصلا اینجوری خوردن درسته یانه شاید اگه منم تو ی ماه روزی یکی یا دوتا بخورم ۱۰ کیلو اضافه کنم

😊😊
من الان ۶ ماهه خریدم ۶۰ تا دونه داشت ولی ترسیدم روزی دوتا بخورم هنوزم دارمش تموم نشده بعضی وقتا ی دو ...

سلام عزیزم. استفاده کردی از قرص جواب داد؟ منم میخوام بگیرم واسه لاغریم

2706