2733
2734
عنوان

خانومای اپارتمان نشین🙏

351 بازدید | 48 پست

شماها توخونه اهنگ گوش میدین صداش چقدره؟اگه بلند باشه همسایه ها شاکی نمیشن؟منظورم از بلند خیلی بلند نیستا جوری که صداش تو خونه پخش باشه

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 

راستش 

من صدای تی وی رو هم  دوست ندارم  از یه حدی بلند تر شه ک همسایه اذیت شه ... آخه ب دیوارها  واقعا اعتمادی نیست ! 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه نميشن ولى بستگى به خونه هم دارم

خونه ى بابام ١٠سال ساخت بود به قول شوهرم سنگ ساز ه 

خونه ى خودم تازه سازه صداى آيفون همسايه بغليم اينجا مياد در نتيجه كلا صداى بلند نميديم

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)
2740

اگه حساس باشن، معلومه شاكى ميشن. ما همسايه بالاييمون جر و بحث و گريه ميكردن، صداش تا خونمون ميومد. چه برسه بخواد آهنگم گوش كنه. واقعا كلافه كننده س

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ

ماهم زیادبلندنمیکنم همسایه هامون خیلی آدمای خوبی هستن چیزی نمیگن ولی خودمون رعایت میکنیم 

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
ماکه تازگی ها حق راه رفتن هم نداریم میخایم ویلچر بگیریم اخه همسایه پایینمون حسسسسساس

😂😂😂😂

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 

اتفاقا منم خيلي اهنگ با صداي بلند گوش ميدم

خونه من تك واحديه 

چند وقت پيش تولدم بود مهموني داشتم  خيلي سر وصدا كرديم فرداش با كيك و... رفتم طبقه پايين از همسايه معذرت خواهي كردم ازش پرسيدم صدام ميره پايين گفت نه فقط ديشب صدا ميومد تعجب كردم خخخخ 

چند واحدي باشه صدا خيلي واضح ميره

اتفاقا منم خيلي اهنگ با صداي بلند گوش ميدم خونه من تك واحديه  چند وقت پيش تولدم بود مهموني دا ...

تولد اینا عیبی نداره سالی یکی دوباره.. برای من همسایم هر روز هر روز سر ظهر یا اخرای شب گوش میداد دیوونمون کرده بود

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)