2733
2734
عنوان

خانومای اپارتمان نشین🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 48 پست
من بخوام بلند بلند میکنم منتظرم یه همسایه حرف بزنه بشورم بذارمش کنار  به اندازه کافی منو حرص د ...

من همسایه بغلیمون برادرشوهرم ده دفعه اومده تذکر داده منم کمکم کردم باز امروز اومده میگه گناهه😩

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تولد اینا عیبی نداره سالی یکی دوباره.. برای من همسایم هر روز هر روز سر ظهر یا اخرای شب گوش میداد دیو ...

خونتون نوسازه؟ 

خونه من تقريبا ده سال ساخته اصلا صدا نميره خداروشكر

ولي واقعا سروصدا و دوييدن بچه ها خيلي رو مخه 

حق داري

2731
خونتون نوسازه؟  خونه من تقريبا ده سال ساخته اصلا صدا نميره خداروشكر ولي واقعا سروصدا و دوييدن ...

نه نوساز نیس این خانمه عشق بانده !!!

بچه هاشو که نگو یکی از یکی شیطون تر😩

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
صدای معمولی بذار گوش کن دیگه 

صداش واقعا زیاد نیست نمیدونم چراگیردادن

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
2740
ماکه تازگی ها حق راه رفتن هم نداریم میخایم ویلچر بگیریم اخه همسایه پایینمون حسسسسساس

آخه بعضیا با پاشنه راه میرن.  اونا راه رفتنشون حتی آرومم راه  برن صدا میده 

فعلا بی امضا

ما صبح تا شب سرکاریم دخترمم مهد،خانواده هامونم شهرستان سالی نهایت چهار بار بیان بعد طبقه پایین رفته به صدای پامون اعتراض کرده خودمونم موندیم دیگه چیکار کنیم و به چی اعتراض کره خاک توسر

اگر واقعا صدا زياد نيست اهميت نده ميخواد اذيت كنه يه بار اخم و تخم كني درست ميشه

دلم میخواست بشورمش بندازمش جلوافتاب خیلی جلو خودمو گرفتم چیزی نگم تا شوهرم بیاد😤

آخه بعضیا با پاشنه راه میرن.  اونا راه رفتنشون حتی آرومم راه  برن صدا میده

والا ما جون راه رفتنم نداریم انقد خسته ایم ،ولی کلا صدای پای طبقه بالامونم ما میشنویم ولی اینجوری نیست که اذیت بشیم