2733
2734
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249857 بازدید | 902 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فاطمه خانوم همسر شما اول باید آزمایش هورمونی بده اگه نرمال باشه باید نمونه برداری از بیضه انجام بده که ببینن توی بیضه اسپرم هست یا نه.
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند *****چون ترا نوحست کشتیبان ز طوفان غم مخور ******************************* یا امام رضا! کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟؟
سلام گلم. مرسی مینا جان. خدا خیرت بده. من اصلا سر از هیچی در نمیارم و حتا نمیدونم چه مراحلی باید طی بشه، متشکرم از راهنماییت. خب اگه در نمونه برداری اسپرم نبود چی؟ میشه ج این سوال رو هم بدی لطفا؟ سپاس
2728
راستی تو سایت دکتر محمد رضا قرائتی نوشته اهدای اسپرم نیز در ایران قانونی نیست و تنها راه ممکن در ایران اهدای جنین است. چطو ممکنه؟ آخه شاید یه زوجی باشن که خانمش تخمکش مشکل نداشته باشه، حتما باید از جنین اهدایی استفاده کنه؟ نمیشه فقط از اسپرم اهدایی استفاده کرد؟//؟
فاطمه جان اگه نمونه پیدا نشه بهت اهدای جنین یا اسپرم پیشنهاد میدن. در ایرانم اس اهدایی انجام میشه البته همه جا انجام نمیدن.بعضی جاها از دادگاه نامه میگیری ولی بعضی جاها نمیخان کلا اس اهدایی برای کسی هست که مشکل اسپرم دارن.کسی که تخمکش مشکل داره باید تخمک اهدایی بگیره.
2738
سلام هانی جان. ممنون از بابت راهنماییت. خدا خیرت بده ان شاالله. میگم در صورتی که زوجی جنین اهدایی بگیرن با روش میکرو اونو منتقل میکنن؟ من شنیدم که میکرو درصد موفقیتش 20-30 درصده...و میشه بگی حدودا هزینه میکرو چقده؟ امشب نوبت دکتر داریم برا شوهرم. تروخدا دعا کن کار به جای باریک نکشه...نه پولش هس نه اعصابش
ضمنا فاطمه جون همه انتقالها یک روش دارن. اونهم اینه که تو پوزیشن معاینه بوسیله کتتر جنینها رو منتقل میکنن. میکرواینجکشن روش لقاح جنین هستش عزیزم که اسپرم رو بوسیله سوزن داخل تخمک تزریق میکنن
سلام سایه جون. این ایمیل من هستش. میشه واسم ایمیل بفرستی؟ ایکه شما کجا زندگی میکنید؟ و از نظر جسمانی در شرایط سلامت کامل هستید و ازین دست سوالات.....بم حتما ایمیل بزن. من چک میکنم میلمو. سپاسگزارم.
و یه سوال دیگه ایکه دکتر به ما گفت خود بیمارستان واسه اهدای جنین واستون اقدام خواهد کرد و نیاز نیست شما برید دنبالش. ایطوره؟ و اهدای جنین مراحل قانونی داره؟ مثلا ماهها طول بکشه؟
اگر بیمارستان بهتون گفته جنین داره که چه بهتر .از خودشون بپرس که چقدر باید تو نوبت باشید بهضی جاها نوبتش طولانیه.اکثر بیمارستانها نامه از دادگاه میخان ولی بعضیاشون هم نه.اینا رو باید از بیمارستانت بپرسی.
2706