2733
2734
عنوان

یکماه از سقطم گذشته ولی آروم نمیشم .....

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 56 پست
ميدوني ديگران نميتونن دركم كنن بهم ميگن حالا قلبي نداشته كه حسي داشته باشي ولي واقعا اينطور نيس اصلا ...

عزیزم ..من که نوزادم رو که ۱۲ روز پیشم بود از دست دادم ..همه کلی دل داریم پیدان و تسلی خاطرم بود ولی شوهر من انقد بی تفاوت بود..میگفت چرا انقد گریه میکنی اعصابمو خرد میکنی ..همش ماتم میگیری ..بسه بابا

دیگه ..من انتظار داشتم همسرم درکم کنه ..همه به من دلداری دادن و حرفهای خوب و امید بخش  زدند جز همسرم ...الان که دوماه گذشته دارم داغون میشم و یواشکی گریه میکم که مبادا همسرم صدامو بشنوه و مسخره ام کنه ...و همش میگه اخه اون که چیزی از دنیا نفهمید و درکی نداشت و تو تا ابد بشین زار بزن ....  به هر حال  بچه ام برام عزیز بود و هست و دلم براش خیلی خیلی تنگ میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ..من که نوزادم رو که ۱۲ روز پیشم بود از دست دادم ..همه کلی دل داریم پیدان و تسلی خاطرم بود ولی ...

آخي عزيزدلم ميدونم واقعا سخته و من حرفي ندارم واسه گفتن. مگه ميشه آدم حسي نداشته باشه به هرحال مادرا بيشتر از پدرا حس و عاطفه دارن بازم مردا نميتونن اونطور كه بايد درك كنن. من حالا ٦ هفته م بود اينطور ريختم به هم ميدونم الان شما چي ميكشين ايشالله خدا بهت صبر ميده گلم ايشالله يه ني ني سالم و خشكل بياري كه جاش پر بشه🙏🙏🙏

آخي عزيزدلم ميدونم واقعا سخته و من حرفي ندارم واسه گفتن. مگه ميشه آدم حسي نداشته باشه به هرحال ...

انشالله عزیزم ..خدا.به نفس دعای شما...دامان هر ارزومند فرزند دار شدن رو سبز کنه ..من که حس یه ادم شکست خورده دارم یه ادم بازنده که روم نمیشه تو محل بیام بیرون که دوستان و همسایه ها که میدونستن من باردارم و پیگیر حالم  بودن ...حالا .بهم تبریک قدم نو رسیده بگن و سراغ نوزادمو بگیرن و من با سرشکستگی بگم نوزادم فوت شده و مارو  تنها گذاشته .. وای که پسر بزرگم  خیلی  ذوق داشت که داداش داره .😭😭😭..خدا خودش میدونه که من چی کشیدم ...ذوقمون کور شد یه دفعه با فوت پسرم ..😢😢😢😭😭..خیلی برام دعا کنید دوستان 

2731
سلام مایا جان ..ممنون از دعات ..خودت خوبی ..حال و اوضاعت چطوره ؟؟؟...من تو این هفته مردم و زنده شم چ ...

ممنون عزیزم یکم بهترم ... ولی خوب تا یک چیزی یادآور پیش میاد دوباره بهم می ریزم

ولی واقعا مساله ما در مقابل غم شما هیچه .........
دعا می کنم خدا بهت آرامش و صبر بده .... باز هم شکر یک پسر دیگه داری به خاطر اون هم که شده باید قوی باشی عزیزم

من خودم تو هفته ٦ منتظر صداي قلب بچه م بودم ولي هرچي گذشت و به جاي يه هفته ٤ هفته صبر كردم كه شايد ق ...

عزیزم تو بارداری اول خیلی پیش میاد ... نگران نباش ... سخته می دونم  ولی ایشالا که به زودی نی نی دار میشی

2740

منم دوسال پیش یه سقط داشتم خیلی داغون شدم یه مدت افسرده شده بودم الان دوباره باردارم ولی این یکی هم رشدش متوقف شده😔

حالم خیلی بده روزای تلخ گذشته دوباره دارن تکرار میشن

یکشنه نوبت سونو دارم استرس داره خفه ام میکنه 

همش دارم دعا میکنم که تشخیص دکترم اشتباه بوده باشه

توروخدا برام دعا کنید

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍
منم تو ۲۵ هفته زایمان زودرس کردم  یازده روز بچم تو دستگاه بود  جلوی چشمام چشماش باز ...

عزییزم ...درک میکنم ..منم دخترم ۲۶ هفته رفت پیش خدا...۱ ساعت زنده موند...الان ۱۵ روزه که از پیشم رفته و منو با یه دنیا حسرت تنها گذاشت

عزیزم منم داغدار نوزادم هستم ...۱۲ روزش بود .تو بغلم جون داد ناراحتی قلبی داشت ...خیلی خیلی لحظه درد ...

الهی بمیرم برا دلت...منم الان دوهفته هست بچه ۲۶ هفتمو بیخود و بیجهت از دست دادم

منم دوسال پیش یه سقط داشتم خیلی داغون شدم یه مدت افسرده شده بودم الان دوباره باردارم ولی این یکی هم ...

آخه علت چيه چرا يهو رشد متوقف ميشه از بيشتر دكترا پرسيدم ميگم علتش مشخص نيس به خاطر ناهنجاري كروموزوميه. منم دلم نميخواد باز اين روزاي سخت تكرار شه منم آدم كم تحمليم

آخه علت چيه چرا يهو رشد متوقف ميشه از بيشتر دكترا پرسيدم ميگم علتش مشخص نيس به خاطر ناهنجاري كروموزو ...

دکترم گفت بعد سقط بیا تا آزمایش ژنتیک برات بنویسم

بعدش هم آی وی آی کن

پسرم زندگی با بودن تو و خندیدنت جایی قشنگ تریه😍
2706