2733
2734

من یه بار شرکت کردم.هر چند که اون بانک بعد سه سال هنوزم تاسیس نشده تو شهرمون. با اینکه عالی زدم همه چیز رو حتی رتبه و درصدمم نزد فقط نوشت مردود حتی نفهمیدم نفر چندم شدم.ریاضی رو میدونم صد زدم بقیه رو هم خیلی خوب زدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ازمون بانک گردشگری رو شرکت کردم کلیه رشته های مهندسی میتونستن شرکت کنن. من مهندسی معماری بودم. هن ...

عزیزم شما منابع چی خوندی همون عمومی و تخصصی کتاب خریده بودی براش 

من کتاب استخدامی گرفتم تست زدم بعد جزوه هم دانلود کردم پرینت گرفتم خوندم.دروس دبیرستانم خوندم ادبیات و دین و زندگی و امار و ریاضی رو.بعد علوم سیاسی و احکام و کامپیوتر رو جزوه دانلود کردم. تست ازمون های مختلفم زدم

2738

کتاب ازمون استخدامی رو خریدم تست زدم.دروس عمومی و ریاضی و امار دبیرستان رو خوندم.علوم سیاسی و احکام و کامپیوترم جزوه دانلود کردم.

کتاب ازمون استخدامی رو خریدم تست زدم.دروس عمومی و ریاضی و امار دبیرستان رو خوندم.علوم سیاسی و احکام ...

مبشه بگی کدوم کتابو خوندی و نویسندش کی بوده

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
چند سال قبل خریدم نمیدونم نویسنده رو .کتاب ارمون استخدامی بانک و ادارات دولتی بود

جلدش ابی بود ابی کمرنگ؟

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫