2726

من یه بار شرکت کردم.هر چند که اون بانک بعد سه سال هنوزم تاسیس نشده تو شهرمون. با اینکه عالی زدم همه چیز رو حتی رتبه و درصدمم نزد فقط نوشت مردود حتی نفهمیدم نفر چندم شدم.ریاضی رو میدونم صد زدم بقیه رو هم خیلی خوب زدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ازمون بانک گردشگری رو شرکت کردم کلیه رشته های مهندسی میتونستن شرکت کنن. من مهندسی معماری بودم. هن ...

عزیزم شما منابع چی خوندی همون عمومی و تخصصی کتاب خریده بودی براش 

من کتاب استخدامی گرفتم تست زدم بعد جزوه هم دانلود کردم پرینت گرفتم خوندم.دروس دبیرستانم خوندم ادبیات و دین و زندگی و امار و ریاضی رو.بعد علوم سیاسی و احکام و کامپیوتر رو جزوه دانلود کردم. تست ازمون های مختلفم زدم

کتاب ازمون استخدامی رو خریدم تست زدم.دروس عمومی و ریاضی و امار دبیرستان رو خوندم.علوم سیاسی و احکام و کامپیوترم جزوه دانلود کردم.

کتاب ازمون استخدامی رو خریدم تست زدم.دروس عمومی و ریاضی و امار دبیرستان رو خوندم.علوم سیاسی و احکام ...

مبشه بگی کدوم کتابو خوندی و نویسندش کی بوده

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
چند سال قبل خریدم نمیدونم نویسنده رو .کتاب ارمون استخدامی بانک و ادارات دولتی بود

جلدش ابی بود ابی کمرنگ؟

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫