2737
2734
عنوان

ذكر معجزه آسا

18099 بازدید | 20 پست

اين ذكر مثل ي معجزه هست، از وقتي شروع كردم كيف پولم خالي نشد و به آخرش هم كه رسيدم الحمدلله ي معامله كرديم كه خيلييي خوب بود در حاليكه پولي هم نداشتيم و از اينور اونور جور شد

نيت كردم اگه خوب بود بيام اينجا بنويسم. ممنون ميشم منم دعا كنيد

امام صادق (علیه‌السلام) می‌فرمایند:

هر کس تا دو ماه روزی چهارصد بار پی در پی بگوید:«

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

أَسْتَغْفِرُ اللهَ الَّذی لا إِلـهَ إِلاّ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ، هُو الرَّحْمنُ الرَّحیمُ ،  بَدیعُ السَّماواتِ وَ الأَرْضِ ، مِنْ جِمیعِ ظُلْمی وَ جُرْمی و إِسْرافی عَلی نَفْسی وَ أَتُوبُ إِلَیْهِ».

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

« از خداوند ، طلب آمرزش می‌کنم ، خدایی که معبودی جز او نیست ، زنده‌ای ازلی و ابدی ، سرپرستی بی همتا و پدید آورنده آسمان‌ها و زمین است . از همه ستمی که به خود کرده و جرمی که مرتکب گشته‌ام و اسراف و زیاده‌روی که بر نَفْس خویش روا داشته‌ام ( آمرزش طلبیده ) و به سوی او باز می‌گردم »، یا گنجی از علم و دانش به او داده می‌شود ، یا گنجی از مال و ثروت روزیش می‌گردد. (وسائل الشّیعه ، ج 7 ، ص 225 ).

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اين ٤٠٠ بار رو ميتونيد از صبح تا شب بگيد ولي هرروز تا دوماه بگيد

به معنيش هم توجه كنيد 

چند روز اول طولاني ميشه و من از رو ميخوندم چون قاطي ميكردم ولي بعدش ديگه هر صدتا رو تو ٢٠ دقيقه ميگفتم

به معنيش و اشتباهاتي كه تو زندگيم داشتم فكر ميكردم و از خدا ميخواستم منو ببخشه

يواش يواش از نظر روحي هم آرامش بهتري تو زندگي ميگيريد

التماس دعا

همه ۴۰۰بار رو باید پشت سر هم بگی یا میتونی در طول روز بخونی؟؟

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
روزی ۴۰۰ بار چقدر زیاد 

آره اولش زياده ولي بعد از ي مدت عادت ميكني و حتي بيشتر ميگي 

وقتي شروع كني ميبيني بركتشو تو زندگيت و ميفهمي كه چقدر گناهاي خودمون باعث شدن اينهمه مشكل تو زندگي داشته باشيم و اين توبه كردن روزانه درهاي رحمت رو به رومون باز ميكنه 

حتماً هرروز حداقل چندتاي اولشو با توجه به معني و ياد خدا بگيد

به خواهرم گفتم اونم ي روزشو جا انداخت دوباره ميخواد شروع كنه ولي گفت از وقتي ميگفتم اوضاع ماليمون بهتر شده بود

اگه ختم رو كامل كني نتيجش فوق العاده هست

2740
آره اولش زياده ولي بعد از ي مدت عادت ميكني و حتي بيشتر ميگي  وقتي شروع كني ميبيني بركتشو  ...

مرسی دوستم امتحان میکنم

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
همه ۴۰۰بار رو باید پشت سر هم بگی یا میتونی در طول روز بخونی؟؟

اصلش نميدونم چيه قانونش ولي من پشت سر هم نگفتم هر موقع وقت داشتم ميفرستادم مثلا موقع آشپزي تسبيح به دست بودم 😄حالا ديگه صلوات شمار گرفتم راحتتره 

معمولاً ي چند تا هم بيشتر از ٤٠٠ تا ميفرستم

اصلش نميدونم چيه قانونش ولي من پشت سر هم نگفتم هر موقع وقت داشتم ميفرستادم مثلا موقع آشپزي تسبيح به ...

عزیزم این ذکر و اگه تعدادش بیشتر بشه بگیم اشکال داره آخه شنیدم بغضی ذکرها رو باید رو تعدادی که روایت کردن بگیم  چون  شاید عوارض داشته باشه و از این حرفا  

ولی من خودم به عدد و رقمش اعتقاد ندارم

🍃تو این دنیا هیچ ثروتی بالاتر از آرامشنیست🍃                 
عزیزم این ذکر و اگه تعدادش بیشتر بشه بگیم اشکال داره آخه شنیدم بغضی ذکرها رو باید رو تعدادی که روایت ...

بله منم شنيدم عدد مربوط به هر ذكر مهمه ولي من فقط تجربه خودمو گفتم آخه بچه دارم ي موقع يادم ميرفت از صبح تا حالا سه تا تسبيح گفتم يا چهار تا تسبيح براي همين ي تسبيح ديگه ميگفتم يا حتي تسبيحم رو بچم يدفعه ميكشيد بهم ميريخت ديگه چند تا اضافه ميگفتم

آخه بيشتر استغفرالله گفتن چرا بايد اشكال داشته باشه؟ ولي شايد روي اون معجزه اصلي كه با ٤٠٠ تا رخ ميده تاثيربذاره. چون علم اعداد خودش ي بحثيه. ولي مطمئناً گفتن اذكار  ثواب داره و تو زندگي تاثير گذاره

خدارو شكر من تاثيرشو ديدم

ببخشيد دوستان من چون نوشتن ذكر سخت بود از اينترنت كپي گرفتم و الان ديدم ي كلمه (هو) توش جابجا شده

به هرحال اوني كه من گفتم اينه:

أَسْتَغْفِرُ اللهَ الَّذی لا إِلـهَ إِلاّ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ، هُو الرَّحْمنُ الرَّحیمُ ،  بَدیعُ السَّماواتِ وَ الأَرْضِ ، مِنْ جِمیعِ ظُلْمی وَ جُرْمی و إِسْرافی عَلی نَفْسی وَ أَتُوبُ إِلَیْهِ».

معنيش هم همونه 

اي بابا چرا اينجوري ميشه دوباره همون اومد 

أَسْتَغْفِرُ اللهَ الَّذی لا إِلـهَ إِلاّ هو الْحَیُّ الْقَیُّومُ ، الرَّحْمنُ الرَّحیمُ ،  بَدیعُ السَّماواتِ وَ الأَرْضِ ، مِنْ جِمیعِ ظُلْمی وَ جُرْمی و إِسْرافی عَلی نَفْسی وَ أَتُوبُ إِلَیْهِ».

معنيش هم همونه 

2706