2752
2734
عنوان

ذكر معجزه آسا

| مشاهده متن کامل بحث + 18099 بازدید | 20 پست

درموردش سرچ كردم هر دو مدل تو سايتهاي مختلف اومده ولي ذكري كه من گفتم همينه كه آخر فرستادم 

انشالله دوباره وقت بشه ختم رو شروع كنم با همون ذكر كه از امام صادق ع بود ميگم  ببينم تاثيرش فرق داره يا نه آخه معنيش كه همونه فقط ي كلمه (هو) توش جابجا شده

يادتون باشه دوماه هرروز بگيد اگه ي روز يادتون رفت از اول شروع كنيد ولي درطول روز ميتونيد٤٠٠ تا رو  كم كم تو وقتاي خاليتون بگيد لازم نيست ٤٠٠ تا يدفعه بگيد

انشاله مشكلات اقتصادي همه حل بشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون ازتون بابت اشتراک این موضوع ب نظر من بخشش خداوند مثل خورشید به همه ما میرسه فقط این ما هستیم که باگناهانمون میریم تو غاری ک آفتاب بهمون نمیرسه ینی از نعمات خداوند خودمون محروم میکنیم 

با استغفار و پاک شدن گناهان و نزدیکی ب خداوند این نور و رحمت و ثروت بهمون بیشتر میرسه

البته این نظر شخصی منه 

موفق باشید

2731

خانما توی ماه شعبان صلوات خیلی ثواب داره، ثوابش ده برابر هست. هر روز برای حاجت روایی یک نفر ختم میذاریم.

گروه ختم صلوات واتساپ

برای پیوستن به گروه واتساپ من، این پیوند را دنبال کنید: https://chat.whatsapp.com/BJ4xal2GGmkJihAQzjX7DW