2737
2734
عنوان

اخ دلم غش رف

219 بازدید | 18 پست

دارم پسرمو از شیر میگیرم........خدا کنه بتونم...امشب ک داشتم روو پام میخابوندمش یهو بلند شد و محکم بغلم کرد😭😭😭اشک توو چشمام جم شدکلی بوسش کردم ک خندید و باز گذاشتم رو پام باز شصت دستشو نشون داد گف نمکی شده میسوزه....منم بوس کردم همه انگشتاشو😭😭برام دعا کنین 

آخی عزیزم .چند سالشه؟

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شیر شما دیگه به دردش نمیخوره. باعث میشه غذاهای مفید رو نخوره. اگه پیش مامانت مثلا راحته. یه خرده روز بذارش اونجا.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2740

اخی درکت میکنم 

من وقتی داشتم دخترمو از شیر میگرفتم احساس دلتنگی میکردم احساس میکردم چندروزه ندیدمش با اینکه کنارم بود ولی دیگه اونقدر بهم نزدیک نبود 😭😭😭😭

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
۳ روز دیگه دوسالش تمون میشه

اخی بچه.خب دیگه وقتشه.سعی کن مرتب خوراکی های مفید و خوشمزه براش درست کنی.خدا خودش بهت طاقتشو بده عزیزم

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)