2752
2739
عنوان

روغن درخت چای برای پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 83891 بازدید | 44 پست

اگر دارای انواع جوش روی صورت خود هستید و به دنبال بهترین روش برای رفع آن میباشید استفاده از روغن درخت چای به عنوان بهترین روش درمان در شناخته میشود که نوع خاص آن را میتوانید از بنتیش بهترین شرکت روغن گیاهی تهیه کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روغن درخت چاي عاليههههههه من هميشه استفاده ميكنم بعد از بند انداختن بلافاصله ميزنم امكان نداره جوش ب ...

گلم برای لک هم خوبه بعد مقدار مصرفش چقدر روزانه یا هفته ی چندبار میزنی

➰پـس چـرا دائـمـاً يـكسـانـہ حـال دوران؟

من داییم خودش روغن درخت چای رو میگیره عالیه اصلا هم نمیسوزه چون طبیعیه من روی صورتم کلی جوش داشتم ولی الان بیشتر لکه هاش رفته خود جوش هم خشک میکنه روزی یه بار روی جوش ها باید بزنید بعد یک دقیقه صورتتونو بشورید چون خیلی قویه اگه بخواین پیجشو بزارم روغناش همه طبیعین😉♥️

2731
روغن درخت چاي عاليههههههه من هميشه استفاده ميكنم بعد از بند انداختن بلافاصله ميزنم امكان نداره جوش ب ...

عزیزم شما روغن درخت چای رو از کجا میخری میشه آدرسش رو به منم بدی میخوام بخرم ممنون

عزیزم روغن گرفتی؟ جواب داد؟ روی جوش زیر پوستی اثبر میزاره؟ 

سلام عزیزم من از این روغن همراه با آرگان برای بعد اصلاح استفاده کردم بستگی به پوست و نوع جوش داره 

بله خدا رو شکر خیلی عالی جواب میده

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
گلم برای لک هم خوبه بعد مقدار مصرفش چقدر روزانه یا هفته ی چندبار میزنی

بیشتر برای جوش خوبه ولی چون خاصیت لایه برداری داره میشه گفت باعث روشن تر شدن پوست هم میشه

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
2740
من داییم خودش روغن درخت چای رو میگیره عالیه اصلا هم نمیسوزه چون طبیعیه من روی صورتم کلی جوش داشتم ول ...

ممنون عزیزم پس لطفا ادرس رو بزارید استفاده کنیم  

عزیزم شما روغن درخت چای رو از کجا میخری میشه آدرسش رو به منم بدی میخوام بخرم ممنون

دوستمون از شهر خودشون میگیرن 

من از نارین گل میخرم روغن هامو میتونید انلاین سفارش بدید

⁦✔️⁩شمامیتونیدازماسک سفیده تخم مرغ استفاده کنیدعالیه👌

ممنون عزیز دلم خدارو شکر صورتم صاف شده الان بازم ممنون از نظرتون    

روی صورت من که خیلی تاثیر نداشته تا الان .یکهفته هست که دارم میزنم

اگه از اصل بودنش مطمئنید صبور باشید تا ان شاءالله جواب بده

ضمننا نمیشه برای همه یک نسخه پیچید