2733
2734
عنوان

روغن درخت چای برای پوست

| مشاهده متن کامل بحث + 83497 بازدید | 44 پست
روغن درخت چاي عاليههههههه من هميشه استفاده ميكنم بعد از بند انداختن بلافاصله ميزنم امكان نداره جوش ب ...

راستی یه تاپیک ازتون دیدم درمورد جوش زیرپوستی

مگه روغن درخت چای میزدین نمیرفتن؟؟؟ پس چیکارکردین که رفتن؟

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
ممنونم عزیزممم   بالاخره یکی بود بشناسه این روغنو من دیروز ارگان و چای گرفتم. به نظرت باهم مخ ...

بيبن من در مورد قاطي كردن نميدونم،جاي جوش رو نميبره فقط جوش رو خشك ميكنه

بعد ماهي دويا سه بار ميزنم به كل صورتم اصلا نه خشك ميشه نه پوست پوست ولي چرك جوش ميخوابه و بعد اصلاح جوش نميزني ديگه

من ارگان به پوستم نساخت بدتر جوش زدم البته فك ميكنم واسه من اصلي نبود

در كل پوست هاي كه جوش داره اصلا چربي و روغن خوب نيست براش

تنها روغني كه خوبه براش چاي هستش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی یه تاپیک ازتون دیدم درمورد جوش زیرپوستی مگه روغن درخت چای میزدین نمیرفتن؟؟؟ پس چیکارکردین که ...

عزيزم فقط جوش چركي رو ميبره نه اين جوش هاي ريز ريز زير پوستي

عزيزم فقط جوش چركي رو ميبره نه اين جوش هاي ريز ريز زير پوستي

خیلی ممنونم گلم لطف کردی

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
2731

اگر روغن درخت چای را در روتین مراقب پوست خود قرار دهید هم مانع جوش زدن می شود و هم جوش های زیر پوستی را بهبود می دهد. فقط باید با یک روغن حامل مناسب پوست مخلوط کنید و صبور باشید چرا که باید برای حداقل سه تا شش ماه استفاده شود. می تونید از لینک زیر روغن درخت چای اصل و خالص رو تهیه کنید.https://naringol.com/روغن-درخت-چای-خالص.html

سلام.من پوستم چربه.جوشای سر سیاه زیر پوستی خیلی دارم ولی خیلی عمیقن.فشار میدم به زور در میان و جاشون سوراخ میشه.منافذ بازم خیلی دارم.دیگه خسته شدم از این جوشای لعنتی.به نظرتون روغن درخت چای میتونم استفاده کنم؟تاثیری داره؟

سلام.من پوستم چربه.جوشای سر سیاه زیر پوستی خیلی دارم ولی خیلی عمیقن.فشار میدم به زور در میان و جاشون ...

سلام عزیزم روغن چای برای شما مناسب نیست

جوشاتو خالی نکن برو دکتر زودتر

2740
اخه رهگذر پاییزی جان دکترم چند بار رفتم ولی هیچ تاثیری ندیدم.دیگه نمیدونم چیکار کنم.همشونم زیر پوستی ...

چسب رو امتحان کردی؟؟ از داروخانه بگیر

معمولا با چند بار استفاده ریشه کن میشه ولی قبلش مطمئن شو جوش ها کاملا رسیده

اخه رهگذر پاییزی جان دکترم چند بار رفتم ولی هیچ تاثیری ندیدم.دیگه نمیدونم چیکار کنم.همشونم زیر پوستی ...

ازمایش هرمونی هم بده کیست یا تبلی تخمدان میتونه باعث جوش های عمقی بشه

ممنون که گفتی.پس لازم شد برم آزمایش هورمون هم بدم.انشاءالله رفع شه مشکلم

ان شاءالله خواهرگلم دعا میکنم صورتت صاف صاااف بشه  

مرررررررسی عزیز دلم😍انشاءالله منم خوب میشم یه عمر براتون دعا میکنم😘

اررره خواهر گلم معلومه که خوب میشی به امید خدا انقد علم پیشرفت کرده همه چی درمان داره😍 ممنونم محتاج دعاتم

2706