2733
2739
عنوان

نظرسنجی اسم سه قلوها

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 24 پست
یک نصیحت خواهران برات دارم دختر خوب هی همه جا نیا مطرح کن ۳ قلو دارم مردم چشمت میکنن هنوز که معلوم ن ...

مرسی عزیزم،واقعا ب حرفت ایمان دارم وبرای همین فقط خانواده خودم این موضوعو میدونند.فکر میکنم تو نی نی سایت چون کسی همو نمیشناسه واینکه سایتیه مختص بارداری وبچه داری خیلی تاثیرگذارنباشه.چون اینجا مامانای سه قلو دار وتایپیکای سه قلویی زیاد دیدم.برای نی نی خواهرتونم خیلی متأسفم،خدا اون یکی رو حفظ کنه😍🙏 برای منم خیلی دعا کنید🙏

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
عه پس مبارکه ایشالا هر۳تاشونو به سلامتی و خوشی بغل کنی عزیزم    

مرسی مهربون،بادعای شما ان شاالله🙏

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی عزیزم،واقعا ب حرفت ایمان دارم وبرای همین فقط خانواده خودم این موضوعو میدونند.فکر میکنم تو نی نی ...

عزیزم اونایی که مامان سه قلو هستند اکثرا بچه هاشون بدنیا اومدن تو که هنوز فرشته هاتو بغل نگرفتی خیلی راه داری هنوز 

2731
مادر منم دوقلو داشت همه می گفتن دوتا باهم آنقدر گفتن که مادر نتونست بچه ها رو نگه داره خدا یکی از دا ...

آره ب نظر منم تو فامیل واقوام نباید گفته بشه

خوش بحالتون خدا حفظشون کنه

مرسی عزیز،ان شاالله چیزی ک میخوای وب صلاحته قسمتت شه

مرسی عزیزم،واقعا ب حرفت ایمان دارم وبرای همین فقط خانواده خودم این موضوعو میدونند.فکر میکنم تو نی نی ...

اینجا یه عالمه خانم نازا یا اینکه مثلا یکی دارند دومی رو حامله نمیشند چند ساله وجود داره همین که بهت بگن خوشبحالت به یکبار زاییدن ۳ تا میاد بغلت درسته

اینجا یه عالمه خانم نازا یا اینکه مثلا یکی دارند دومی رو حامله نمیشند چند ساله وجود داره همین که بهت ...

دیگه توکلم ب خداست ان شاالله خودش داده وخودشم دربرابر همه چی حفظشون میکنه.

2738
آره ایشالا حتما سالم بدنیا میان برات دعا میکنم سبحان اسم قشنگی این پسر منم سبحان

مرسی عزیزم،اره از دوران دبیرستان دوست داشتم اسم پسرم سبحان باشه😍 خدا حفظش کنه وخیلی التماس دعا🙏