2726
عنوان

نظرسنجی اسم سه قلوها

470 بازدید | 24 پست

لطفا برای سلامتیشون خیلی دعا کنید🙏

تعداد رای : 33
نظرسنجی
میپسندم
17
51%
نمیپسندم
16
48%
این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )

سبحانو نمیپسندم

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سام  سورن سورنا

سام سامیار ساتیار

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

یک نصیحت خواهران برات دارم دختر خوب هی همه جا نیا مطرح کن ۳ قلو دارم مردم چشمت میکنن هنوز که معلوم نیست چی به چیه بزار بیان تو بغلت بعد خواهرم ۲ قلو داشت اینقدر که به همه گفت گفت تا ماه ۹ دو تاییشون سالم بودن از ماه ۹ دیگه یکیشون رشد نکرد تو شکمش چند روز بوده که مرده بودن دکتر گفته بوده خودت خطر مرگ داشتی بدلیل عفونت بالا حالا دیگه خودت میدونی

سبحانو نمیپسندم

اسم مورد علاقمه😍😉

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
اسم مورد علاقمه😍😉

عه پس مبارکه ایشالا هر۳تاشونو به سلامتی و خوشی بغل کنی عزیزم  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
وای چه عجب یکیو تو این سایت دیدم از این اسمای عجق وجق انتخاب نکرد👌👌

آره منم اصلا ازاون اسما خوشم نمیاد.اسم باید بامعنی باشه واینکه وقتی میگیم طرف هی نپرسه چی؟

عزيزم شما ژن دوقلويي توخانوادتون بوده يا باقرص سه قلو?

بله عزیز دوقلو زیاد داریم،حتی یدونه سه قلو هم داریم

یک نصیحت خواهران برات دارم دختر خوب هی همه جا نیا مطرح کن ۳ قلو دارم مردم چشمت میکنن هنوز که معلوم ن ...

مادر منم دوقلو داشت همه می گفتن دوتا باهم آنقدر گفتن که مادر نتونست بچه ها رو نگه داره خدا یکی از داداشامو با خیلی از دردسر ها که کشیدیم برامون نگه داشت اون یکی مرد به دنیا اومد حتی زن دایی من دو تا دختر داشت دوست داشت پسر هم داشته باشه پشت مادرم گفته بود که خدا به ما یکی هم نداده به اون دوتا باهم میده انگار ما سهم اونو خورده بودیم یه جوری گفته بود

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش☺☺☺خدا بهمون یه داداش دوقلو داد ولی خودشم با صلاحی که دونست  گرفت😔😔😔دوست دارم در آینده خدا واقعی قسمت خودم بکنه و از اتاق سونوگرافی با موج خوشحالی خارج بشم 🙄هر کسی دوست داشت برام یه هدیه بده برام یه هدیه صلوات بده تا حسرت به دل نمونم و حاجت روا بشم 😍😍یه دنیا متشکرم از هر کسی که هدیه بهم بده امیدوارم هموتون حاجت روا بشین😘😘😘😘
بله عزیز دوقلو زیاد داریم،حتی یدونه سه قلو هم داریم

خوش بحالتون خدا حفظشون کنه

عاشق دوقلو داشتنم با همه سختی هاش☺☺☺خدا بهمون یه داداش دوقلو داد ولی خودشم با صلاحی که دونست  گرفت😔😔😔دوست دارم در آینده خدا واقعی قسمت خودم بکنه و از اتاق سونوگرافی با موج خوشحالی خارج بشم 🙄هر کسی دوست داشت برام یه هدیه بده برام یه هدیه صلوات بده تا حسرت به دل نمونم و حاجت روا بشم 😍😍یه دنیا متشکرم از هر کسی که هدیه بهم بده امیدوارم هموتون حاجت روا بشین😘😘😘😘
مادر منم دوقلو داشت همه می گفتن دوتا باهم آنقدر گفتن که مادر نتونست بچه ها رو نگه داره خدا یکی از دا ...

خوب منم همینو میگم مردم که از تو شکمم خبر ندارن چند تاین به خدا این قل دیگش آنقدر دورش عفونت اون بچه بود که تا ۳ روز تمیزش میکردن

2706