2733
2739
عنوان

از هر دست بدی پس میگیری

419 بازدید | 13 پست

سلام امشب ی خبری شنیدم خیلی دلم خنک  کرد 

خانواده پدریم دوتا عمو هام مواد فروش بودن بعد خیلی سال پیش یعنی دوره ۷۷ اینا بابام با عموم بیرون بوده حالا چجوری شده بوده ک مواد داده بودن ب بابام اینا بماند پلیس بابامو میگیره میبره زندان بابام داداششو لو نمیده ۷ سال میره زندان  

قبلا زن داشته ۲ تا بچه از ازدواج اول ک پسر بودن بعد مامانشون  معتاد بوده بابام طلاق میده این ک میفته زندان خیلی سختی کشیدیم خانواده بابام اصلا نمیذاشتن زندگی کنیم قبلا تو دهات بابام اینا زندگی میکردیم شاید من ۴ سالم بود ولی تک تک لحظه هارو یادمه ک داداش هایی ناتنیم با مامانم چیکار میکردن عموم  یه ذره نفت نداد بهمون ک من مریض شدم خلاصه سختی زیاد دیدیم و روحیمون  اونم بچه های  کوچیک شاهد  کتک خوردن مامانشون  باشن و نصف شب تو روستا غریب از خونمون  بیرون کنن خراب شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما از اون روستا  تو همون زمان ک بابام زندان  بود اومدیم شهر خونه داشتیم .اینم بگم وضعمون  خیلی خوب بود تا قبل زندان بابام ۱۵۰ تا گوسفند و خونه تو شهر و باغ و زمین زیاد داشتیم ک البته بابام سر این ک داداششن  هیچ رسیدی ازشون نمیگرفت ک اونا هم دیدن رفته زندان بالا کشیدن  .گوشیم در رو داداش ناتنی فروختن ی هزار ب مامانم ندادن .مامانم بعد ۳ ۴ سال سختی از اونجا بیرون اومد اومدیم شهر هزارتا دردسر دیگ ک بابام‌آزاد شه بعدشم ک اومدیم تهران خداروشکر وضع خوبه ولی اون روحیه ک تو بچگی آسیب دیده خرابه .امشب خبر دادن ک همون داداشم ک مارو  می انداخت بیرون و این ک جلو چشمم مامانم میزد افتاده زندان ۵ تا بچه قد ونیم قد داره .زنش زنگ زده ب بابام میگه ما خرج داریم گربه زاری ک تو مامانشون  طلاق دادی بچه خون و ک طلاق ندادی بعد هم گوشی قطع کرده

خیلی خوشحال شدم ک خدایی هست ک یادش نرفته باشه ولی ز طرفی حرصم گرفته ک بابام جوابشو نداره ک  اون موقع مگ ما خواهر برادراش  نبودیم زندگی باباشون  نگه میداشتن  .

تازه اون زمان خونه عموم و مادربزرگم روبرو خونه ما بود .مادربزرگم خدا  اون دنیا بندازه تو آتیش ک ۳ تا بچه کوچیک و ی زن رو نتونست جمع آوری کنه ک هیچ نتونست ب بچه هاش بگه کاری نداشته باشید .

یعنی اگ خانواده مادرم نبودن معلوم نبود هر کدوم از ما کجا بودیم 

2738

آخی عزیزم چ سخت 

فراموش کن کینه و اینقدر ناراحتی ب خود آدم اول لطمه میزنه ان شاالله که خدا بهترینا رو برات رقم بزنه

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

حالا هرچی ب مامانم میگم بذار ب عموم بگم ک اون موقع ما بچه نبودیم برای شما افتاد زندان خرج نداشتیم همون داداشم ک زنش زنگ زده خرجی میخواد ما خواهر برادراش نبودیم مامانم ی زن تنها نبود مارو می انداخت بیرون از خونه زندگی بابام چوب حراج زد حالا یاد ما افتاده مامانم میگه نکن  بابات  خودش میدونه. بابا اونا هم هست 

آخی عزیزم چ سخت  فراموش کن کینه و اینقدر ناراحتی ب خود آدم اول لطمه میزنه ان شاالله که خدا بهت ...

فراموش کردم ولی خب از بچگی ی دردی تو ضمیر ناخودآگاهم  هست من تنها دختر بودم دوتا داداش ۴ و۵ ساله داشتم  خیلی وابسته پدرم بود اون دوره اون اتفاقا بیشتر رو من تاثیر گذاشته ک حساس شدم زود رنج شدم با خبر این ک حالا این اتفاق سر خودش اومده خیلی خوشحال شدم  .آدم حسود و کینه ای نیستم ولی بعد این همه مدت جواب کاراشو  ک تو این دنیا میبینه برام لذت بخشه

فراموش کردم ولی خب از بچگی ی دردی تو ضمیر ناخودآگاهم  هست من تنها دختر بودم دوتا داداش ۴ و۵ سال ...

میفهمم عزیزم بله خدا جای حق نشسته😘

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
میفهمم عزیزم بله خدا جای حق نشسته😘

حالا ک جا حق نشسته امیدوارم همه روزایی خ بی ک میتونستیم کنار هم داشته باشیم تاوانش بده من شاهدش باشم. امیدوارم بابام ی هزار تومن بهش نده درد بی پولی و خرج بچه رو بفهمن