2737
2739
عنوان

کممممممممممک . بگین من چیکار کنم ؟

5803 بازدید | 12 پست
پرونده پزشکی من طولانیه ولی الان نمیدونم باید چیکار کنم ؟ می خوام باردار بشم . رفتم تحت نظر سوسن کیانی در کرج . قبلا سابقه 2 بارداری را دارم که هیچکدوم از بچه هام نموندن و اینبار برای بار سوم دارم اقدام می کنم . دکتر کیانی سونو و آزمایش چکاپ کامل داد . آزمایشم هیچ مشکلی نداشت ولی تو سونو اینو نوشته بود در مجاورت جدار قدامی - تحتانی جسم رحم در امتداد محل انسزیون سزارین یک توده هیپواکو بطول تقریبی 57 میل ، قطر قدامی - خلفی 22 میل و دیامتر عرضی 30 میل دیده می شود که می تواند مربوط به آندمتریوز و یابا احتمال کمتر فیبروم ساب سروزال باشد .
وقتی جواب سونو رو دکتر دید گفت هیچ مشکلی نداری و اقدام کن برای بارداری . اگه تا 4 ماه باردار نشدی بیا دوا بدم . البته این حرفو 2 ماه پیش گفت ولی چون اساس کشی داشتم و سر کار می روم تصمیم گرفتم که تو فروردین ماه اقدام کنم که چون تا اواسط خرداد سرکار می رم بعدش بتونم استراحت کنم . امروز سونو را یکی از دوستام که ماما است دید و گفت که باید یه سونو دیگه بدی و شاید نتونی دیگه بچه دار بشی و شاید مجبور شن عملت کنن و اون توده را بردارند و تو 1 سال دیگه اقدام به بارداری بکنی و شایدم هیچی نباشه و ......
یکی بگه من چیکار کنم ؟ به حرف جراحم گوش بدم یا دوستم . می خواستم این ماه که پریود شدم دیگه برای بارداری اقدام کنم ولی اعصابم حسابی بهم ریخته . دارم دیونه می شم کممممممممممممممممممممممممممممک
تا اونجا که من میدونم دکتر سوسن کیانی خیلی مشهوره و متخصص ... خب اقدام کن دوستت گفته نمیتونی بچه دار شی اگه شدی چه بهتر ...یا میتونی بری با یه متخصص دیگه هم مشورت کنی ...تو کرج من تعریف دکتر محتسبی رو خیلی شنیدم بد نیست سر بزنی انشالا که دوستت اشتباه کرده
Lilypie First Birthday tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به نظر من جوابت مشکلی نداره که نتونی بچه دار بشی. یادت باشه بارداری یک عمل شانسی است و نمی تونی بگی توی فلان ماه می خوام باردار بشم. مثلا همون ماهی که تصمیم داری می بینی اتفاقهایی می افته که کار درست از آب در نمیاد. سقط بچه اول از نقطه نظر فرآیند بار داری چیز زیاد دور از ذهنی نیست. دکتر اقصی در تهران واقعا دستش سبکه !
2731
salammmmm nima joooon
.......
man dastaneto midunam
.......
hamishe postato too bardari dovomet mikhundam
.......
negaran nabash steress az hame chi badtare
.......
ba chand ta dr mashverat kon
.......
baad eghdam kon
........
sevomi hatman ye niniye khoshgel moshgel mishe
........
shayad ham 2 gholooooooooooo
سلام نیما جان. مشکلت رو خوندم. باید بگم من آندو متریوز دارم. اگه دکترت گفته مشکوک به اندومتریوزی بهترین درمان برای تو در حال حاضر بارداریه. خوشبختانه خیلی زود متوجه شدی و فقط یه توده داری. من متاسفانه دیر فهمیدم و با تاخیر بارداری و جلوگیری بی مورد توده های رحمیم خیلی زیاد و بزرگ شدن. در واقع پری شدن واسه اندومترسوز سمه. و فقط با بارداریه که جلو پیشرفتش رو می گیری. حتی اگه سقط های مکرر داشته باشی خیلی بهتر از پریود شدن ماهانه است. امیدوارم خیلی زود باردار بشی و یه نی نی ناز به دنیا بیاری
خواستم چشمهایش را از پشت بگیرم... دیدم طاقت اسمهایی را که می گوید ندارم.
2738

سلام.
عزیزم شما حرف یه پزشک متخصص معروف رو گذاشتی و به خاطر حرف یه ماما به خودت استرس وارد می کنی؟! یه

ماما تازه اگه لیسانس باشه نه فوق دیپلم حداقل 8 سال کمتر از اون پزشک درس خونده.حالا تجربه و بقیه چیزا بماند.تا

جائی که من می دونم ماماها حتی اجازه نوشتن سونو ندارند چه برسه به تفسیرش؟ بیشتر کارشون مراقبت بارداری

وانجام زایمانهای نرمال و بدون مشکله.کارشون مهم و محترمه ولی هر کس در حد تخصص خودش باید نظر بده.پس به

نظر من به خودت استرس وارد نکن و با یه پزشک متخصص دیگه هم مشورت بکن.
ممنونم که با حرفاتون آرومم کردین . با چندتا بزرگتر مشورت کردم اونا می گن اگه قرار بود جراحی کنی که خود دکتر کیانی باید جراحیت می کرد با تو تعارف هم نداره . حتما مهم نیست و برای بچه مشکلی بوجود نمیاره که گفته اقدام کن . حتما می خواد همزمان با تولد بچه اون توده رو هم خارج کنه و هی نفرستتد اتاق عمل . تا حدودی تصمیمو گرفتم و می گم من به گفته خود دکتر اقدام می کنم . باید به گفته اون جلو برم من فقط با این دوستم درد و دل کردم اینطوری دلم رو خالی کرد . دکتر کیانی با صراحت و اطمینان گفت که اقدام کنم حتی با اینکه می دونست سر کار می روم. برام دعا کنید خیلی روحیه ام رو از دست دادم