2733
2739
عنوان

گرفتن رژیم لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 98771 بازدید | 106 پست

سلام سارا هستم و از نی نی سایت تشکر میکنم که از طریق نظرات شهروندان عزیز اطلاع رسانی میکنه، از طریق همین سایت دیدم که خیلیها از داروی گیاهی مهندس محمدیان تعریف کردن و باعث شد با خیال راحت داروی مورد نظرو تهیه کنم از اول تابستون استفاده کردم و توی این 4ماه 17کیلو کم کردم، جاریم هم 2ماهه داره استفاده میکنه 11کیلو کم کرده، هرچند کمی تهوع و بیرون روی داشتیم ولی در کل راضی بودیم، البته باید ادامه بدم چون 5کیلو دیگه نیاز دارم کم کنم و دیگه خیلی خوب میشه. سایت مهندسwww.darougiyahi.com و شمارشون 09127671328

سلام سارا هستم و از نی نی سایت تشکر میکنم که از طریق نظرات شهروندان عزیز اطلاع رسانی میکنه، از طریق همین سایت دیدم که خیلیها از داروی گیاهی مهندس محمدیان تعریف کردن و باعث شد با خیال راحت داروی مورد نظرو تهیه کنم از اول تابستون استفاده کردم و توی این 4ماه 17کیلو کم کردم، جاریم هم 2ماهه داره استفاده میکنه 11کیلو کم کرده، هرچند کمی تهوع و بیرون روی داشتیم ولی در کل راضی بودیم، البته باید ادامه بدم چون 5کیلو دیگه نیاز دارم کم کنم و دیگه خیلی خوب میشه. سایت مهندسwww.darougiyahi.com و شمارشون 09127671328

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام من از هرجایی دارو گرفتم همش تقلبی بود ووزن کم‌نکردم تا از همین سایت یه خانمی یه شماره گذاشته بود وبچه ها هم ازش خرید کرده بودن راضی بودن منم ازشون یه بسته ادیوس گرفتم و واقعا عالی بود تو یه دوره ۹کیلو کم کردم و خیلی راضی بودم شمارشو میزارم اسمشو نمیدونم چی بود فقط میدونم از مهاباد فرستاد برام 09378310919

سلام.بچه ها من با یه  رژیم لاغری اصولی تو سه هفته ۷کیلو کم کردم.کاری که تو ۲ سال باشگاه رفتن نتونستم بکنم.هنوز دارم ادامه میدم چون ۱۸کیلو دیگه دارم اضاف .و مطمئنم که بازم جواب میگیرم.اگر کسی خواست بدونه چیزی راجب رژیمم به این آیدی تو تل پیام بده آیدی کسی که بهم رژیم داد.حتی هفته اول رایگانه تا هرکی نتیجه گرف ادامه  بده.آیدی      tanadobx@

2731
سلام من از هرجایی دارو گرفتم همش تقلبی بود ووزن کم‌نکردم تا از همین سایت یه خانمی یه شماره گذاشته بو ...

سلام‌منم‌ از ننایندگی مهاباد ادیوس گرفتم واقعا اصلی بود وخیلی راضی هستم اصلا هم اذیت نشدم مرسی منم شمارشو برای بقیه میزارم

سلام بنده تخصصم لاغری هست

از دکتران تغذیه زیادی مشورت گرفتم

خودمم هم عمل کردم

یه لاغری خوب اول رژیم غذایی هست که خیلی باید راحت باشه و ارزون

هر ۲۵ روز هم باید رژیم تغییر کنه تا بدن مقاومت نشون نده

در کنار این رژیم،باید ویتامین های مهم به بدن برسه

تا پوست صورت نیفته

ریزش مو نگیریم

پوکی استخون نگیریم

اگه پیاده روی یا ورزش کنارش باشه

خیلی بهتره

من خودم هم ۸۲ کیلو بودم،توی دوماه ۱۲ کیلو لاغر شدم

اگه کسی واقعا خواست لاغر بشه همراه با یه رژیم بی دردسر و راحت

من در خدمتش هستم

۰۹۱۹۴۴۳۵۸۵۵

2738

بچه ها من تو سه ماه تقریبا از ۸۸ به ۶۵ رسیدم .با رژیم و ورزش کع رژیممو از یه مربی حرفه ای گرفتم .الان چاقی شده یه غم بزرگ برای خانمها من خودم سنم کم بود بعد ازدواج ۳۰ کیلو اضافه کردم .خدایی دیگه فکر نمیکردم یروز به وزن مجردیام برسم .خیلی مدیون مربیمم .

من به همه معرفیش میکنم هم چون خیلی مدیون مربیمم هم دوسدارم هم هرکی تپلی زودتر نجات پیدا کنه😁😁 این آیدی تل گرامشونه tanasobx

مشاورشون رایگانه و بسیار مربی با اخلاقی هستن.

هزینه برنامه هم واقعا ناچیزه هفته ای ۱۵ تومن بوده.

و اینکه خدایی من تبلیغ نمیکنم خیلیییی راضیربودم فقط .بخوام توضیح بدم ۳ صفحه میشه ولی کارشون عالیه .😍

با سلام خدمت دوستان عزیز، نسترن هستم ساکن تهران،بنده 113 کیلو وزنم بود و واقعا از رژیم گرفتن خسته شده بودم، با نخوردن و هزار مکافات وزن کم میکردم ولی 2روز که مهمونی میرفتم یا مهمون میومد و مجبور بودم بخورم سریع وزنم برمیگشت، داروهای مختلف خوردم بیشتر عصبیم میکرد و سیستممو به هم میریخت که ی روز توی نت اتفاقی وارد نی نی سایت شدم و نظرات و تجربیاتو میخوندم که خیلیها از داروی مهندس محمدیان تعریف کرده بودند، به سایتشون مراجعه کردم و از طریق آدرس محل کارشون که در کرج بود بصورت حضوری خدمت استاد محمدیان رفتم، قد و وزنمو پرسید بعد ساعت ناهار و شام ،کپسول 30-40-50 درصد داد، ماه اول 8کیلو کم کردم، ماه دوم 6کیلو ،و الان بعد از 5ماه به 87کیلو رسیدم و دارم ادامه میدم. این تجربه بنده بود که خواستم به اشتراک بذارم، دوستان دیگر آدرس سایت و شماره آقای محمدیان را درج کردند و نیازی به تکرار بنده نیست.

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارتون بیاد، هزینه شم خیلی مناسبه واقعا🙂🙂🌹

اینم لینکش 👇

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

برای دریافت انواع رژیم‌های کاهش وزن، افزایش وزن  ،تناسب اندام، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، اختلالات تیروئیدی،کبد چرب و بیماری‌های گوارشی، تنبلی تخمدان، تخمدان پلی کیستیک و  ...  به آیدی زیر پیام دهید:

Drzahrab@

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی از دانشگاه شهیدبهشتی

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

2706