2733
2734
عنوان

برام قیافه گرفته

360 بازدید | 22 پست

سلام 

شوهرم میدونه با یکی از دوستهام خیلی چت میکنم و همه حرفهام رو بهش میزنم، ما هر دومون گوشی های هم رو برمیداریم و پیامهای همدیگه رو میخونیم. من و شوهرم. اما من جدیدا در مورد خانواده شوهرم با دوستم چت میکنم و اون هم یه بار پیامهامون رو دیده، ناراحت نشد.  چند بار هم خواست گوشیمو برداره که پریدم و سریع پاک کردم. تا اینکه امروز گوشیمو برداشت که اومدم  ازش بگیرم که نزاشت، منم دیشب کلی غیبت جاریمو کرده بودمو نمیخواستم ببینه، با بدبختی گوشیمو از دستش کشیدم بیرون و پیامهارو پاک کردم، الان  یه قیافه ای گرفته، بهش گفتم که حرفهامون راجع به جاریم بوده، با اینکه کشمکشمون با خنده و شوخی بود، ولی خیلی ناراحت شده. پیامها خیلی بد نبود ولی کاملا یادم نبود چی گفتم، ترسیدم یه گندی زده باشم که درست یادم نباشه

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون لحظه که چتتون تموم میشه و کلمه خدا حافظ میگید اول چتارو پاک کن بعد تلگرامو خاموش کن من همیشه همین کارو میکنم

اگه میخواید لاغر بشید و به تناسب اندام برسید به گروه ما ملحق بشید🙂🙂https://t.me/joinchat/F2_MrBNyRl2hld_L74lcgw
2728

نباید گوشیوازش میگرفتی ممکنه شک کنه اخه وقتی میدونی بالاخره بهش میگی جریان چیه میزاشتی همون اول خیالش راحت شه

منتظرتیم بهونه قشنگ زندگی منو بابایی ...خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
2740
همون لحظه که چتتون تموم میشه و کلمه خدا حافظ میگید اول چتارو پاک کن بعد تلگرامو خاموش کن من همیشه هم ...

یادم رفت 

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!