2737
2739

چهار روزه که باهاهم قهریم نه زنگ نه پیام نه هیچی تاحالا هیچ وقت قهرمون طولانی نشده بود برا این بحثمون شد ک من اصلا خرید نمیرم و بفکر لباس جدید و لوازم ارایش جدید نیستم نمیدونم چرا ایجور شدم قبلا هرماه خرید داشتم همیشه لوازم ارایشی میخریدم ولی از وقتی نامزد کردم اصلا نمیتونم از نامزدم پول بگیرم 😔😔😔بارها شده که هیچ پولی نداشتم ولی روم نشده بگم 😟پول تو جیبی خودمم همیشه جمع میکنم برا اون کادو میگیرم چیزی تهش نمیمونه😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای وای برمن اخه دخترچراداری ایندتو خراب میکنی مگه تو این تاپیکارو نمیخونی کجای دنیایی دقیقا؟؟؟شهرته وظیفشه بهت پول بده یعنی چی روم نمیشه مگه چندسالته؟؟؟اگه به خودت نرسی خودتوخوشگل نکنی دلبری نکنی میره سراغ یکی دیگه ها ازمن گفتن بود چیز بدیم ازت نخواسته ک برو بهش پیام بده یا زنگ بزن اشتباه ازتوبوده معذرت خواهی کن و مشکلتو بهش بگو بگو روم نمیشه شاید تونست کاری بکنه

عشق جانم دوست دارم😍

خب نامزدت ناراخته ورا نمیگیری ازش پول منم روم نمیشد ولی پرو شد خیلی طول کشید درستش کنم الان هرروز خرید داشته باشم غر هم بزنه من کارم و میکنم

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
ای وای برمن اخه دخترچراداری ایندتو خراب میکنی مگه تو این تاپیکارو نمیخونی کجای دنیایی دقیقا؟؟؟شهرته ...

همیشه سر این چیزا بحثمون میشه چون تو این دوسال ازش پول نگرفتم الانم سختمه جلو خانوادمم میگم میگیرم روم نمیشه بگم نمیگیرم پول تو جیبی هم باز میدن بهم اما مثل قبل نیست نمیدونم چیکار کنم حتی یه مقدار پولم خودم پس انداز داشتم برا زمین که میخواستیم بگیرم پول املاکی رو من دادم بازم روم نمیشه بگم بهش😔😔😔

2738

چرا نمیگیری شوهرته خب ،البته منم تا خونه بابام بودم اگه خودش چیزی میخرید قبول میکردم ولی پول نمیگرفتم چون بابان میداد دبگه دوس نداشتم فرداروز بحث اونم بشه

وزن شروع. ۵۴  وزن فعلی ۶۰. وزن هدف ۶۸.   قد۱۶۸

من توام یا تو منی☹️☹️☹️ بخدا از عیده ی جفت کفش هم نخریدم دیروز ده تومن. داشتم ک تمومش کردم الان هیچیه هیچی ندارم😔☹️

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

منم اینجوری بودم دقیقاا تو عقد ولی خیلی اذیت شدم حتی به سال بعدشم عروسی کردیم روم نمیشد هنوز کارت مامانم دستم بود خخخ بعد مادرشوهرم شیرم کرد گفت نگیری پرو میشن بگوو .راست میگفت واقعاا بعد که نیگفتم ناراحت میشد میگفت همنچی میخرم پول میخوای چیکار . 

یعنی اون دوست داره برید خرید که نمیرید . پول نمیخواد که تو برو خودش میخره  یا نه بهت میگن چرا ...

اون یه شهر دیگس خیلی کم همو میبینیم بیرونم که بریم بازم روم نمیشه بگم مثلا فلان چیزو لازم دارم اونم بدش میاد ک لباس نمیگیرم و به خودم نمیرسم همش دعواس😳