2737
2739
عنوان

مهرتون چقدر بوده و خانواده شوهرتون کدوم تیکه های جهیزیه تون رو دادند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 33536 بازدید | 1220 پست
منم همش دنبال شوهر مذهبی میگشتم خدارو شکر شوهرم الان از خودمم بهتره ولی یه مذهبی لارج بهتر از یه مذه ...

احسنت به همسرتون.واقعا لقمه حلال تأثیر داره و احسنت به خانواده‌ش بخاطر تربیت همچین پسری.شمام مطمئنا خودت لایق بودی که خدا سر راه هم قرار دادتون.خدا برای هم حفظتون کنه و امثال شما رو توی جامعه زیاد کنه.عاقبت بخیر بشین انشالله

😇😇😇اندوه من این است که در عصر حواشی...‌.‌‌‌‌‌‌..........یک لحظه به فکر من بیچاره نباشی😇😇😇
احسنت به همسرتون.واقعا لقمه حلال تأثیر داره و احسنت به خانواده‌ش بخاطر تربیت همچین پسری.شمام مطمئنا ...

ممنون عزیزم همچنین شما ان شاالله خوشبخت و عاقبت به خیر باشین 😇

خدارو شکر ما دوتامون خانواده هامون دقیقا در یک سطح اند هم از نظر مالی هم از نظر اعتقادی و رسم و رسومات و... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من دلیل نداره رد کنه....فقط خود پسر رو ببین چقدر عاقل و شعور داره

اگه پسر جنم داشته باشه و اهل کار باشه و خدا شناس باشه واقعا ارزش داره که آدم سبکتر بگیره و آسونتر.ولی بعضیارو وقتی آسون بگیری بهشون هوا برشون میداره که چه تحفه ای هستیم که دودستی دخترشونو دادن......باید طرفتو بشناسی واقعا که خیلی هم سخته تو این دوره و زمونه.حالا زمان قدیم همه رگ و ریشه هم رو میشناختن ولی الان به فامیل نمیشه اعتماد کرد....یهو توزرد از ب در میاد😁😁😁

😇😇😇اندوه من این است که در عصر حواشی...‌.‌‌‌‌‌‌..........یک لحظه به فکر من بیچاره نباشی😇😇😇
2728
من کاری ندارم که شما سخت گرفتین به داماد یا نه! ولی دیدم عروسایی که واقعن پرروان! هیچی ندادن همچیییی ...

اول اینکه تا عااالی از نظر شما چی باشه. هر دختری در حد شان خانواده پدریش- از لحاظ مالی عرض میکنم- توقع داره من که از همون اول گفتم همه چی و ساده تر بگیرن. ازدواج موقت هم باز شرطها و شروطها داره خانوم محترم.

اون صیغه موقت هم شرایط داره مح اطلاعتون و هرمردی اجازشو نداره. اگر ماه های طولانی از همسرش دور باشه و حتی از راههای دیگه نتونه با همسرش ب نیازش جواب بده و مثلا کارش کشوری دیگست و همسرش همراهش نیست و بهیچوجه نمیتونه همراهش ببرتش  یا خودش در رفت و امد باشه چون احتمال مفسده و گناه هست شرع اجازه میده وگرنه اونم حرامه. اطلاعاتمونو بالا ببریم!

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
2738
من چهارسال پیش مهریم هزاروچهارصدتا سکه شوهررمم فقط تلویزیون وفرش مااصفهانیم رسم نداریم داماد جاهاز ...

پیگه اصفهان خدایی خیلی زور داره....همه آی با خود عروسه...پس داماد چی؟؟؟؟خونه و زمین که به نفع خود داماده که داشته باشه....سکه هم که مال عروسه و به پدرش نمیرسه.این وسط طفلی پدر عروسه که میسوزه......

من یه چیزی بگم خواهرت اشتباه نمیکنه والا تو این دوره شما سر جهیزیه که خدایی هزینه اش هم بالا میشه به ...

خواهر این بنده خدا میگه خانواده پسره گفتن عروسی میل نداریم بگیریم جهاز همحتی ی تیکه نمیدیم. کجا خرج کردن.  از همه رسما فقط ۱۲۰تا سکه رو قبول کردن. من بودم مینداختمشون بیرون خدا خواهرتو سر عقل بیاره

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
استارتر اینکه دیگران از تجربه هاشون می گن دلیل نمیشه که برای شما هم صدق کنه مثلاً همسر من هم با اینک ...

خداروشکر که توزرد از آب درنیومدن.اماااااا.... به ریسکش نمی ارزه

سلام 

ان شاالله خوشبخت بشن 

من پارسال عقد کردم مهریم 124تاست 

والا هم یخچال و تلویزیون و فرش 

مهریه خواهرام 100 تاست 

مهریه جاری هامم 100 تاست 

دختر داییم ی ماه پیش عقد کرد 70 تا 

خانواده شوهرش فبول نمیکردن بیشتر 

💚💜You and me together, nothing is better
ای جان مبارک باشه.ان شاالله همیشه خوب باشید.جهیزیه چیزی خرید همسرت؟

من دو ساله عروسی کردم ۸۷ سکه بعلاوه بخچال تی وی و یه فرش

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
خوب پدرعروسم میتونه جهیزیه سبکتربده ودامادم وسایل نخره عروسی سبک بگیرن اونوقت به دوتاشونم زورنمیاد

وقتی وظیفه پسره خودش باید بگیره. بازم واسه پدر دختر کلی خرید میمونه همونم از لطفشه.

2706